Mechanik

Dodano: 11 czerwca 2021 10:48, Kategoria: Praca - Zatrudnię

B.D. Art Sp. z o.o. Sp.k. to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, Castorama i Leroy Merlin.

W chwili obecnej poszukujemy do działu utrzymania ruchu kandydata na stanowisko:
MECHANIK
Miejsce pracy: Małkinia Górna (pow. ostrowski)

Zakres zadań:
-Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń pozwalające na realizację zadań produkcyjnych;
-Usuwanie awarii;
-Konserwacja i wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń;
-Rozwiązywanie innych problemów technicznych w dziale utrzymania ruchu.

Mile widziane:
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
Uprawnienia SEP do 1kV.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku;
Stałe wynagrodzenie oraz premie.
Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected] lub dostarczenie osobiście do Zakładu Produkcyjnego w Małkini, ul. Jana III Sobieskiego 6a.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się pod numerem 29 644 98 98

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
Małkinia Górna 07-320, ul. Jana III Sobieskiego 6a.
Telefon
29 644 98 98
Strona WWW

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 2

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt