Pracownik fizyczny-operator maszyn

Dodano: 11 czerwca 2021 10:52, Kategoria: Praca - Zatrudnię

B.D. Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, Castorama i Leroy Merlin.

W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK FIZYCZNY - OPERATOR MASZYN

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn do obróbki drewna lub lustra;
- przygotowanie półproduktów do dalszej obróbki;
- praca przy linii montażowej ram lub luster;
- przestrzeganie standardów produkcyjnych, jakościowych;
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

Od kandydatów oczekujemy:
- chęci do pracy,
- dyspozycyjności - praca w systemie zmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności plus premie,
- możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NW.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres email: [email protected] lub złożenie osobiście w biurze w Zakładzie Produkcyjnym w Małkini Górnej, ul. Jana III Sobieskiego 6a.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się pod numerem 29 644 98 98

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
Małkinia Górna 07-320, ul. Jana III Sobieskiego 6a.
Telefon
29 644 98 98
Strona WWW

Katalog firm promowane

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Działamy na terenie Ostrowi Mazowieckiej i okolic! Zapraszamy!

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt