Główna/y Księgowa/y

Dodano: 25 stycznia 2023 10:23, Kategoria: Praca - Zatrudnię

Spółka z grupy Canexpol zlokalizowana w Ostrowi Mazowieckiej zatrudni osobę na stanowisko Głównego księgowego/Głównej księgowej.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie kompleksowej obsługi księgowej kilku niewielkich Spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- przygotowywanie zamknięć miesiąca i roku, tworzenie raportów księgowych raportowanie danych księgowych (miesięczne, roczne)
- kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań
- wystawianie dokumentów dotyczących gospodarki środkami trwałymi
- przygotowywanie dokumentów dla banków, firm leasingowych, ubezpieczeniowych
- współpraca z zewnętrznymi audytorami podczas kontroli finansowych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
- minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Głównego Księgowego
- biegła znajomość przepisów podatkowych z zakresu rachunkowości, finansów i podatków
- doświadczenie w pracy z systemami ERP
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości Spółki Komandytowej
- umiejętność zarządzania zespołem
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bądź B2B
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Canexpol Sp. z o.o., z siedzibą w Komorowie, ul. Kolejowa 25, 07-310 Ostrów Mazowiecka, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000117092 NIP 7590001925, REGON 001398648 na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
Canexpol Sp. z o.o., ul. Kolejowa 25, 07-310 Ostrów Mazowiecka
Telefon
29 645-76-64

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

INVEST DOM Partner Handlowy OKNOPLAST

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt