WYNAJMĘ DOM PIĘTROWY

Dodano: 16 lipca 2026 11:53, Kategoria: Nieruchomości

Dom z podwórkiem, garażem i świetną lokalizacją! ul. Warszawska
?Szukasz przestrzeni dla rodziny i świętego spokoju, ale z pełną infrastrukturą pod ręką? Ten piętrowy, wyjątkowo słoneczny dom w Ostrowi Mazowieckiej jest właśnie dla Ciebie!
?W skrócie:
?Przestrzeń: 4 pokoje, kuchnia, aż 2 łazienki i piwnica.
?Ogród i Garaż: Prywatne podwórko na grilla (+ ewentualnie po uzgodnieniu garaż).
?Lokalizacja idealna: Krok do przedszkola i Ogródka Jordanowskiego. Lidl, Biedronka oraz przychodnia ? wszystko po drodze do domu!
??? Ciepło i mega oszczędnie!
?Dom jest świetnie ocieplony i niesamowicie ekonomiczny.
?Ogrzewanie (we własnym zakresie): Klasyczny, niezawodny piec na paliwo stałe daje Ci 100% niezależności. Sam decydujesz, czym grzejesz i ile wydajesz. Dzięki doskonałej izolacji budynku, rachunki za opał będą zaskakująco niskie!
?Koszty:
?Czynsz: 2200 zł / miesiąc
?Media: Prąd, woda i ogrzewanie według zużycia (rozliczenie licznikowe).
?Zadzwoń i umów się na prezentację! ????504151222

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Adres
Ostrów Mazowiecka UL WARSZAWSKA
Telefon
504151222

Katalog firm promowane

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]