Lider za mocny

Dodano: 9 września 2013 05:52, Autor: Tomasz Krupa

W sobotnim spotkaniu IV ligi mazowieckiej zespół Ostrovi Ostrów Mazowiecka po emocjonującym spotkaniu uległ 1-2 Mławiance Mława.
W pierwszych 45 minutach obie drużyny pomimo kilku ciekawych sytuacji bramkowych nie potrafiły pokonać dobrze spisujących się bramkarzy. Gra na dobre rozpoczęła się w drugiej połowie. Małą sensacją zaczęło pachnieć po tym jak najbardziej doświadczony zawodnik żółto-zielonych - Marek Kaliszewski daje prowadzenie Ostrovi. Gospodarze od straty bramki zaczęli frontalny atak bramki bronionej przez Orłowskiego. Jednak za każdym razem defensywa "Kaesiaków" odpierała ataki Mławianki. Dopiero w 78 minucie za sprawą Masiaka gospodarzom udaje się doprowadzić do remisu. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się bramkowym remisem w doliczonym czasie gry bramkę na wagę 3 punktów dla Mławianki Mława zdobywa Gawęda. Ostrovi nie udało się już doprowadzić do remisu. I tak po bardzo ciekawym widowisku żółto-zieloni musieli uznać wyższość lidera z Mławy. Szkoda tego rezultatu, bo w przeciągu całego meczu obie drużyny zasłużyły na podział punktów.

Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 (0-0)
Masiak 78', Gawęda 90'+2 - M. Kaliszewski 50'
Ostrovia: A. Orłowski - D. Góral, K. Małkiński, A. Zaremba, K. Wojdak, B. Wyrzykowski, R. Wilczewski, T. Grądzki, R. Rakowiecki, M. Kaliszewski, T. Jaworowski oraz J. Zapatka, H. Ochidi, Ł. Rostkowski, M. Ruciński, P. Wiśniewski.

Już za parę godzin zespół Ostrovi Ostrów Mazowiecka zmierzy się na wyjeździe z Mławianką Mława.

Czarni Węgrów polegli w Ostrowi

5 września 2013, Tomasz Krupa

W środowym pojedynku podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pokonali na własnym boisku 2-0 Czarnych Węgrów.