XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Wirujący Krąg"

Dodano: 11 października 2013 09:09, Autor: MDK Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Tradycyjnie, już po raz trzynasty MDK zaprasza zespoły taneczne z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Wirujący Krąg". Festiwal, jak zwykle, odbędzie się dla uczczenia Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości.
Zespoły uczestniczące prezentować się będą w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, od 12 do 15 lat oraz powyżej 15 lat, a każdą z kategorii wiekowych jury oceniać będzie w trzech kategoriach tanecznych: taniec nowoczesny, taniec współczesny oraz inne formy tańca. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Miejski Dom Kultury oraz Sponsorów, a zdobywcy pierwszych miejsc zaprezentują się w Koncercie Galowym na zakończenie festiwalu.
REKLAMA


Wypełnione Karty Zgłoszenia należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 31 października mailem na adres: [email protected], faksem na numer 29 746 27 03 bądź pocztą na adres MDK (w tym przypadku decyduje data stempla pocztowego).

Szczegółowych informacji udzielają: Kierownik Artystyczny festiwalu, pani Bożena Jakubczyk oraz pani Sandra Popiołek. Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania w formacie PDF.

Regulamin: http://www.ostrowmaz.com/uploads/article_file/regulamin_oft_wk.pdf

Karta zgłoszeniowa: http://www.ostrowmaz.com/uploads/article_file/karta_oft_wk.pdf

Regulamin części konkursowej: http://www.ostrowmaz.com/uploads/article_file/regulamin_konkursu_oft_wk.pdf


Zobacz również

MDK zaprasza na Przygodę z muzyką

17 września 2013, MDK, red. AKP

Ostrowski dom kultury zaprasza na nowy cykl rodzinnych koncertów edukacyjnych zatytułowany "W muzycznej krainie". Pierwsze spotkanie już 23 września br.

Nowy sezon w MDK ( filmy)

16 września 2013, red. AKP

12 września br., w MDK w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie z mediami, w czasie którego dyrektor Jacek Kalinowski oraz instruktorzy i animatorzy opowiedzieli o planach na nadchodzący rok kulturalny 2013/2013.

MDK przypomni dawne zabawy podwórkowe

11 lipca 2013, Anna Krajewska-Polak

W piątek w Ogródku Jordanowskim dzieci poznają dawne zabawy podwórkowe. Będzie ciuciubabka, zbijak, ganiany, klasy i wiele innych gier.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]