XIII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Wirujący Krąg"

Dodano: 11 października 2013 09:09, Autor: MDK Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Tradycyjnie, już po raz trzynasty MDK zaprasza zespoły taneczne z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Wirujący Krąg". Festiwal, jak zwykle, odbędzie się dla uczczenia Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości.
Zespoły uczestniczące prezentować się będą w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, od 12 do 15 lat oraz powyżej 15 lat, a każdą z kategorii wiekowych jury oceniać będzie w trzech kategoriach tanecznych: taniec nowoczesny, taniec współczesny oraz inne formy tańca. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Miejski Dom Kultury oraz Sponsorów, a zdobywcy pierwszych miejsc zaprezentują się w Koncercie Galowym na zakończenie festiwalu.
REKLAMA


Wypełnione Karty Zgłoszenia należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 31 października mailem na adres: [email protected], faksem na numer 29 746 27 03 bądź pocztą na adres MDK (w tym przypadku decyduje data stempla pocztowego).

Szczegółowych informacji udzielają: Kierownik Artystyczny festiwalu, pani Bożena Jakubczyk oraz pani Sandra Popiołek. Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania w formacie PDF.

Regulamin: http://www.ostrowmaz.com/uploads/article_file/regulamin_oft_wk.pdf

Karta zgłoszeniowa: http://www.ostrowmaz.com/uploads/article_file/karta_oft_wk.pdf

Regulamin części konkursowej: http://www.ostrowmaz.com/uploads/article_file/regulamin_konkursu_oft_wk.pdf


Zobacz również

MDK zaprasza na Przygodę z muzyką

17 września 2013, MDK, red. AKP

Ostrowski dom kultury zaprasza na nowy cykl rodzinnych koncertów edukacyjnych zatytułowany "W muzycznej krainie". Pierwsze spotkanie już 23 września br.

Nowy sezon w MDK ( filmy)

16 września 2013, red. AKP

12 września br., w MDK w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie z mediami, w czasie którego dyrektor Jacek Kalinowski oraz instruktorzy i animatorzy opowiedzieli o planach na nadchodzący rok kulturalny 2013/2013.

MDK przypomni dawne zabawy podwórkowe

11 lipca 2013, Anna Krajewska-Polak

W piątek w Ogródku Jordanowskim dzieci poznają dawne zabawy podwórkowe. Będzie ciuciubabka, zbijak, ganiany, klasy i wiele innych gier.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]