Wykład z Anną Kożuchowską (zdjęcia)

Dodano: 21 października 2013 13:39, Autor: Sylwia Ratyńska

Już po raz kolejny odbyło się spotkanie w zakresie wykładów Uniwersytetu III Wieku. Zobacz o czym opowiadała Ostrowska podróżniczka.
W poniedziałek, 21 października gościem Miejskiego Domu Kultury była Anna Kożuchowska - pisarka i podróżniczka. Jej wykład miał charakter relacji pod hasłem "Idę, więc jestem". Podobny tytuł, tyle, że w jęz. łacińskim, nosi również jej najnowsza książka, którą można było nabyć po wykładach. Tytuł książki brzmi : "Vado ergo sum", która w dość znaczny sposób interpretuje słowa wędrówki w przenośni.

REKLAMAWczesna pora nie przeszkodziła publiczności zawitać do Ostrowskiego kina. Podczas spotkania Pani Ania opowiadała, na podstawie własnych przeżyć i doświadczeń, o podróżach jakie odbyła po całym świecie. Mogliśmy dowiedzieć się też, jakie niebezpieczeństwa ją spotkały,co w danej chwili przeżywała oraz do czego może być zdolny człowiek, kiedy znajduje się w chwili bezradności.
Prezentowała również fragmenty swoich książek, które wywoływały w każdym z obecnych pewien rodzaj refleksji. Otwierały one wyobraźnię, tworząc swój własny obraz.
Po wykładzie można było zakupić książki autorstwa Anny Kożuchowskiej oraz nabyć autograf.
A już za tydzień MDK zaprasza na wykład Beaty Machul-Telus pt. "Prawa i obowiązki człowieka starszego w świetle regulacji europejskich. Spotkanie odbędzie się 28 października o godz. 11:00 w kinie "Ostrovia".


Zobacz również

Złoty medal dla nauczycielki (zdjęcia)

21 października 2013, SP nr 1, red. Sylwia Ratyńska

Złoty Medal za długoletnią służbę dla nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Ostrowi Mazowieckiej, p. Alicji Brzostek.

Dzień Nauczyciela w "Małej Jedynce" (zdjęcia)

20 października 2013, SP nr 1, red. Agnieszka Pleńska

W "Małej Jedynce" uroczyście obchodzono Dzień Nauczyciela. W tym roku szkolnym uczniowie klasy IIIa razem z wychowawczynią p. Anitą Pych przygotowali uroczysty apel.

Humorystyczny wieczór z Marią Czubaszek

15 października 2013, Sylwia Ratyńska

Gościem Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi była znana polska pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka Maria Czubaszek.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]