Mikołaj odwiedził Gminę Brok (zdjęcia)

Dodano: 12 grudnia 2013 11:32, Autor: UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Mikołaj już po raz trzeci spotkał się z dziećmi w Gminie Brok. Oprócz prezentów na dzieci czekało mnóstwo wspaniałej zabawy.
W niedzielę, 8 grudnia 2013 r. w Gminie Brok odbyło się III Spotkanie ze Świętym Mikołajem. Organizatorem imprezy był Burmistrz Miasta i Gminy Brok Marek Młyński, który o godz. 13.00 serdecznie powitał zebranych, życząc dzieciom i młodzieży udanej zabawy, oraz podziękował sponsorom, dzięki którym mogliśmy przygotować i rozdać aż 370 paczek.
REKLAMA


W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja dzieci i ich rodzice oraz opiekunowie uczestniczyli w zabawach prowadzonych przez pomocników Mikołaja: Elfa i Śnieżynkę. Dzieci za udział w konkursach były nagradzane drobnymi upominkami oraz słodyczami. W końcowej części spotkania zapanowała radosna wrzawa na widok Świętego Mikołaja, który przystąpił do rozdawania prezentów.

Organizatorzy zadbali o świąteczną atmosferę i o to by nikt nie zmarzł częstując uczestników ciepłą herbatą.

Tak duże przedsięwzięcie mogło się odbyć przy znaczącym udziale i hojności sponsorów, którym Gmina Brok serdecznie dziękuje.


źródło zdj. UG Brok

Zobacz również

Wyjątkowe mikołajki w ZPPO w Broku (zdjęcia)

11 grudnia 2013, UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Każda z klas, począwszy od przedszkola po gimnazjum zaprezentowała świąteczną piosenkę, którą Mikołaj nagrodził dużą paczką.

Uczennice ZPPO w Broku nagrodzone (zdjęcia)

8 grudnia 2013, UG Brok, red. Agnieszka Pleńska

Julia Sztandera i Martyna Gawlik z Broku laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki i recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej.

Strażacy z Broku otrzymali nowy sprzęt ratowniczy

4 grudnia 2013, UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Broku powiększyło się o sanie wodno-lodowe. To sprzęt niezwykle przydatny podczas akcji na zamarzniętych rzekach i jeziorach.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]