Wspólnie bawili się przed Ratuszem (zdjęcia)

Dodano: 15 grudnia 2013 21:44, Autor: Sylwia Ratyńska

Tegoroczne spotkanie z Mikołajem przyciągnęło za sobą liczne grono dzieci wraz z rodzicami. Po raz dwudziesty trzeci zostały rozdane paczki dla uczniów ostrowskich szkół.
W tym roku postanowiono zmienić zasady świątecznej akcji - pierwszy raz spotkanie odbywało się pod hasłem "Paczka dla każdego dziecka". Nie było kupnych numerków ani losowania.

Ten dzień dzieci zapamiętają na długo, bowiem w nich dało się zauważyć największą radość. Nie zabrakło wspólnych zabaw, gier oraz dobrej muzyki. Na początku pracownicy MDK wraz ze Śnieżynkami, a także publicznością odśpiewali kolędę pt.: "Wśród nocnej ciszy". Następnie Mikołaj i jego pomocnicy po kolei wręczali paczki dzieciom z przedszkoli oraz szkół podstawowych i gimnazjalnych.

REKLAMACałą imprezę rozgrzewał zespół z Wrocławia, który specjalnie na tę okazję przygotował program artystyczny. Były tańce do znanych melodii, a także mnóstwo konkursów. Dodatkowe atrakcje zapewnił również szczudlarz.

Spotkanie upłynęło w przyjaznej, radosnej atmosferze. Burmistrz Władysław Krzyżanowski nie ukrywał swojego wzruszenia, dziękując wszystkim pracownikom i wolontariuszom za pracę, jaką wkładają w przygotowanie każdego Spotkania z Mikołajem.


Dzieci, których nie mogło dziś być na spotkaniu, mogą odebrać swoją paczkę w Miejskim Domu Kultury do końca roku.


Zapraszamy na fotorelację ze Spotkania z Mikołajem:


Zobacz również

Mikołajki w Akademii Piłkarskiej (zdjęcia)

12 grudnia 2013, UM Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Na mikołajkowej uroczystości Akademii Piłkarskiej spotkali się młodzi piłkarze, ich rodzice, działacze Klubu oraz przyjaciele i sponsorzy - Burmistrz Miasta Władysław Krzyżanowski, prezes Anton Sotrel z Alpli i prezes Bartosz Kublik z Banku Spółdzielczego.

Święty Mikołaj w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza (zdjęcia)

12 grudnia 2013, UM Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Mikołaj nie przyjechał saniami, nie miał też reniferów, ale nadzwyczajnie przyszedł wraz z dwiema ministranckimi śnieżynkami. Najważniejsze, że miał dużo prezentów i hojnie obdarowywał najmniejsze maluchy.

Mikołaj odwiedził Gminę Brok (zdjęcia)

12 grudnia 2013, UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Mikołaj już po raz trzeci spotkał się z dziećmi w Gminie Brok. Oprócz prezentów na dzieci czekało mnóstwo wspaniałej zabawy.

Komentarze

Dodano: 16 grudnia 2013 07:39, ktus (ktus)

kicha, kicha, kicha..............

 

Dodano: 16 grudnia 2013 16:44, (buu)

zdjecia ohydne!

 

Dodano: 16 grudnia 2013 22:31, (adccio)

Kpina, kicha, kaszana. WIELKIE REKLAMY : PACZKA DLA KAŻDEGO DZIECKA. A co z 2-latkami, które przyszły do Mikołaja???? To lepiej dać nastolatkom, niż maluchom, które wierzą w Mikołaja. A wnuczki i wnuki tych z ostrowskiego świecznika to nawet mogły wejść na scenę do Mikołaja.Tylu sponsorów, tyle krzyku i TOTALNA PORAŻKA. Januszowa Ty się schowaj bo dzieci straszysz na przyszły rok żadne nie przyjdzie.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Busy do Niemiec 24 - Przewozy do Niemiec

Dworzec autobusowy
07-300 Ostrów Mazowiecka

Busy do Niemiec z adresu na adres!

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]