PIT przez Internet w Małkini

Dodano: 14 lutego 2014 08:31, Autor: UG Małkinia Górna, red. Agnieszka Pleńska

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej i Wójt Gminy Małkinia Górna serdecznie zapraszają Mieszkańców do skorzystania z możliwości wysłania zeznania podatkowego - PIT przez Internet.
W dniach: 04 (wtorek), 05 (środa) i 11 (wtorek) marca 2014 r. w godzinach 12:00-17:00 każdy mieszkaniec Gminy Małkinia Górna będzie mógł skorzystać z możliwości wysłania zeznania podatkowego - PIT przez Internet.
REKLAMA


Pomocy udzielać będą pracownicy Urzędu Skarbowego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej.

Uwaga:

Do sporządzenia i przesłania PIT niezbędne jest zabranie ze sobą dokumentów zawierających dane o dochodach uzyskanych w 2013 r. (PIT-11, PIT-11A, PIT-40A, PIT-8C) oraz o przychodzie uzyskanym w 2012 r. (zeznanie roczne za 2012 r.).

Kopię wysłanego zeznania można będzie zapisać na przyniesionym przez zainteresowanego nośniku pamięci (dyskietka, pendrive USB, itp.).źródło zdj. MF

Zobacz również

E-WTORKI w Urzędzie

11 lutego 2014, US Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Naczelnik US w Ostrowi Maz. serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Podatników do złożenia zeznania PIT za pośrednictwem platformy internetowej e-Deklaracje przy specjalnym stanowisku w siedzibie US.

Komunikat dla płatników

5 lutego 2014, US Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Do końca lutego płatnicy są zobowiązani przekazać podatnikom oraz urzędom skarbowym dokumenty informacyjne stanowiące podstawę sporządzenia przez podatników rozliczenia rocznego w podatku dochodowym od osób fizycznych.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]