PIT przez Internet w Małkini

Dodano: 14 lutego 2014 08:31, Autor: UG Małkinia Górna, red. Agnieszka Pleńska

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej i Wójt Gminy Małkinia Górna serdecznie zapraszają Mieszkańców do skorzystania z możliwości wysłania zeznania podatkowego - PIT przez Internet.
W dniach: 04 (wtorek), 05 (środa) i 11 (wtorek) marca 2014 r. w godzinach 12:00-17:00 każdy mieszkaniec Gminy Małkinia Górna będzie mógł skorzystać z możliwości wysłania zeznania podatkowego - PIT przez Internet.
REKLAMA


Pomocy udzielać będą pracownicy Urzędu Skarbowego w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej.

Uwaga:

Do sporządzenia i przesłania PIT niezbędne jest zabranie ze sobą dokumentów zawierających dane o dochodach uzyskanych w 2013 r. (PIT-11, PIT-11A, PIT-40A, PIT-8C) oraz o przychodzie uzyskanym w 2012 r. (zeznanie roczne za 2012 r.).

Kopię wysłanego zeznania można będzie zapisać na przyniesionym przez zainteresowanego nośniku pamięci (dyskietka, pendrive USB, itp.).źródło zdj. MF

Zobacz również

E-WTORKI w Urzędzie

11 lutego 2014, US Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Naczelnik US w Ostrowi Maz. serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Podatników do złożenia zeznania PIT za pośrednictwem platformy internetowej e-Deklaracje przy specjalnym stanowisku w siedzibie US.

Komunikat dla płatników

5 lutego 2014, US Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Do końca lutego płatnicy są zobowiązani przekazać podatnikom oraz urzędom skarbowym dokumenty informacyjne stanowiące podstawę sporządzenia przez podatników rozliczenia rocznego w podatku dochodowym od osób fizycznych.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]