Konkurs plastyczny w SP nr 2 w Małkini (zdjęcia)

Dodano: 19 lutego 2014 11:13, Autor: UG Małkinia Górna, red. Agnieszka Pleńska

Uczniowie szkoły bardzo licznie wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez firmę Duon Dystrybucja S.A. z Poznania pt: "Gaz ziemny - żyj bezpiecznie, wygodnie i ekologicznie".
W dniu 13 lutego 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej miało miejsce radosne wydarzenie. Uczniowie szkoły bardzo licznie wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez firmę Duon Dystrybucja S.A. z Poznania pt: "Gaz ziemny - żyj bezpiecznie, wygodnie i ekologicznie".

Miłym akcentem tego dnia była wizyta w szkole przedstawiciela firmy Duon p. Przemysława Janowicza, który osobiście podziękował uczestnikom konkursu za udział i wręczył zwycięzcom nagrody rzeczowe w obecności Dyrekcji Szkoły - p. Mieczysławy Porucznik i p. Zofii Grzymkowskiej oraz dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych p. Danuty Włodarczyk a także nauczycieli i społeczności uczniowskiej.
REKLAMA


Najlepsze prace narysowało dwóch uczniów: Jakub Zaręba z kl. Va i Mateusz Fydrych z kl. VI c. Wyróżnieni uczniowie, którzy również otrzymali nagrody to: Wojciech Ogonowski z kl. Va, Łucja Liszewska z kl. Va, Dominika Domalewska z kl. IVb i Damian Tyszko z kl. IVb. Do konkursu uczniów przygotowywały p. Barbara Fydrych i p. Dorota Sławińska.

Przedstawiciel firmy Duon oprócz nagród przyznał szkole zestaw prezentowy w postaci artykułów papierniczych i plastycznych, a także kosz słodyczy.
źródło zdj. UG Małkinia Górna

Zobacz również

PIT przez Internet w Małkini

14 lutego 2014, UG Małkinia Górna, red. Agnieszka Pleńska

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej i Wójt Gminy Małkinia Górna serdecznie zapraszają Mieszkańców do skorzystania z możliwości wysłania zeznania podatkowego - PIT przez Internet.

Debata Społeczna w Małkini Górnej

13 lutego 2014, KPP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Wczoraj w Małkini Górnej odbyła się Debata Społeczna. Tego typu spotkania umożliwiają Policji jak też samorządom wypracowanie wspólnych skutecznych metod eliminowania zagrożeń i problemów.

Dzień Aktywności Fizycznej w małkińskim gimnazjum (zdjęcia)

6 lutego 2014, PG nr 2 w Małkini, red. Sylwia Ratyńska

W zeszłym tygodniu w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się Dzień Aktywności Fizycznej w ramach ogólnopolskiej kampanii "Sportowa Polska- jesteśmy na Tak". Inicjatorem akcji w szkole był Samorząd Uczniowski.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]