Ferie pod koszem w Rubinku (zdjęcia)

Dodano: 1 marca 2014 12:08, Autor: Sylwia Ratyńska

Już po raz drugi OKK Sokół i LKS Ostrowianka przy współpracy Starostwa Powiatowego zorganizowali turniej koszykówki 3x3.
W zawodach uczestniczyło 15 zespołów, które zostały podzielone na dwie kategorie: do lat 18 - 7 zespołów i kategoria OPEN - 8 zespołów. Ogółem w rywalizacji wzięło udział 50 zawodników.

Oprócz meczów odbył się także konkurs rzutów za 3 punkty. W kategorii U-18 najlepszym okazał się Łukasz Wilczyński, zaś pierwsze miejsce w kategorii OPEN zdobył Aleksander Zaręba.

Ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:

Kategoria U-18

1. "In your Face" - Michał Grabowski, Mateusz Lubak, Łukasz Wilczyński
2. "Streetball Gladiators" - Arkadiusz Siwek, Mateusz Mosakowski, Adrian Krawczyk i Sebastian Simoni
3. "Szwagry" - Wojciech Socik, Krzysztof Bednarczyk, Paweł Dudek

Kategoria OPEN

1. "Sokoły" - Paweł Skarpetowski, Łukasz Ryfa, Artur Zadroga
2. "Juniorki" - Krzysztof Szymański, Aleksander Zaręba, Arkadiusz Ciach
3. "Daltonowie" - Marcin Jańczuk, Grzegorz Szydło, Tomasz Gałan

Po rozegranym turnieju wyłoniono także najlepszych zawodników, którymi byli: Michał Grabowski z kategorii U-18 oraz Aleksander Zaręba z kategorii OPEN, zaś zwycięzcy obu kategorii wygrali również karnety na crossfit do Academii Gorila w Ostrowi Mazowieckiej.

Turniej został rozegrany 24 lutego w Zespole Szkół nr 1. Rywalizacja była zacięta, jednak wśród zawodników panowały zasady fair play. Zawody sędziowali zawodnicy Ostrowskiego Klubu Koszykówki: Grzegorz Szydło, Grzegorz Helcbergiel, Łukasz Ryfa i Bartłomiej Pieńkowski.

Obejrzyj nasza galerię zdjęć:

Źródło: okksokol.09.pl

1 marca 2014, Sylwia Ratyńska

Sokół nie podołał Warce

20 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

Chociaż obie drużyny dzieli tylko 5 punktów, to jednak goście po raz drugi okazali się lepsi. Ostrowski Sokół przegrał na swoim boisku z KS Pułaski Warka 63:72.

OKK Sokół: Radom znów za mocny

11 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

W niedzielę odbyła się XVIII kolejka rozgrywek II Ligii koszykówki mężczyzn. OKK Sokół przegrał tego dnia z Rosa II Radom 45:74.