Arkadiusz Ciach piłkarzem Ostrovi Ostrów Mazowiecka

Dodano: 12 marca 2014 05:37, Autor: Tomasz Krupa

Były napastnik drugoligowej Olimpii Zambrów Arkadiusz Ciach został nowym piłkarzem Ostrovi Ostrów Mazowiecka.
Popularny "Ciacho" został już zarejestrowany przez ostrowski klub do rozgrywek w IV lidze mazowieckiej (grupa północ).

Arkadiusz Ciach jesienią wystąpił w 12 meczach drugiej ligi (495 minut), w których strzelił jedną bramkę (przyp. red. Motor Lublin - Olimpia Zambrów 1-1 - bramka w debiucie na II-ligowych boiskach). Do Ostrovi wraca po półrocznej przerwie.

Jest to bardzo duże wzmocnie dla żółto-zielnych przed startem rundy wiosennej IV ligi.

Zespół Ostrovi Ostrów Mazowiecka podał terminarz domowych spotkań w rundzie wiosennej IV ligi mazowieckiej (grupa północ).

Ostrovia wysoko wygrywa z Wąsewem

4 marca 2014, Sylwia Ratyńska

Podopieczni Pawła Kowalczyka zmierzyli się w sobotę z KS Wąsewo. Ostrowianie wygrali 9:2.

KS Ostrovia rozgrzewa się do rundy wiosennej

28 lutego 2014, Sylwia Ratyńska

Po raz kolejny ostrowianie rozegrali mecz sparingowy, przygotowujący do ligowych rozgrywek. Tym razem żółto-zielony zmierzyli się z Znicz Pruszków, przegrywając 0:3.