Ostrovia tylko remisuje w Skórcu

Dodano: 17 marca 2014 19:36, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej IV ligi zremisowali 2-2 z Naprzodem Skórzec.
Sobotnie spotkanie rozpoczęło się idealnie dla drużyny prowadzonej przez trenera Pawła Kowalczyka. Już w 6 minucie nasi piłkarze obejmują prowadzenie za sprawą Tomasza Jaworowskiego, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska. Bramka strzelona na początku spotkania nie podcięła skrzydeł gospodarzom, którzy 14 minut później doprowadzają do wyrównania. Na indywidualną akcję zdecydował się Damian Chłopek, który bez większych problemów pokonał Orłowskiego. Piłkarze ze Skórca poszli za ciosem i 5 minut przed kończącym pierwszą połowę gwizdkiem sędziego wychodzą na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Karol Chojecki, któremu asystował Tomasz Weredy.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Drużyną, która lepiej radziła sobie na boisku byli gospodarze. Piłkarze Naprzodu w tej partii gry mieli cztery dobre sytuację na podwyższenie wyniku, ale za każdym razem brakowało im skuteczności. "Kaesiacy" mecz kończyli w "10" po drugiej żółtej kartce, a w konsekwencji czerwonej dla Aleksandra Zaremby. Gdy wydawało się, że trzy punkty zostaną w Skórcu, w 89 minucie w zamieszanie w polu karnym gospodarzy wykorzystuje Kamil Małkiński doprowadzając do remisu.

Naprzód Skórzec - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-2 (2-1)
Bramki:
D. Chłopek 20', K. Chojecki 40' - T. Jaworowski 6', K. Małkiński 89'
Naprzód: Paweł Krawczyk - Damian Świątek, Tomasz Lipiński, Marcin Kozak (87' Grzegorz Iskra), Łukasz Paciorek, Radosław Całka (65' Emil Michalak), Paweł Brodziak, Mariusz Olszewski, Karol Chojecki (76' Piotr Skóra), Tomasz Wereda (80' Jakub Szymczyk), Damian Chłopek
Ostrovia: Adrian Orłowski - Kamil Małkiński, Aleksander Zaremba, Dawid Wilczewski, Maciej Bednarczyk (74' Ernest Augustyniak), Tomasz Grądzki, Robert Wilczewski, Marek Kaliszewski, Bartosz Wyrzykowski (82' Daniel Lipski), Tomasz Jaworowski (89' Rafał Rakowiecki), Arkadiusz Ciach

Piłkarze ostrowskiego KS-u w dniu dzisiejszym rozpoczną wiosenne zmagania w IV lidze.

Arkadiusz Ciach piłkarzem Ostrovi Ostrów Mazowiecka

12 marca 2014, Tomasz Krupa

Były napastnik drugoligowej Olimpii Zambrów Arkadiusz Ciach został nowym piłkarzem Ostrovi Ostrów Mazowiecka.

Żółto-zieloni wygrywają sparing

10 marca 2014, Sylwia Ratyńska

Po raz kolejny KS Ostrovia wygrywa sparing, przygotowujący do rundy wiosennej. Ostrowianie pokonali Sparta 1951 Szepietowo 6:4.