IV liga: Zasłużona porażka (zdjęcia, film)

Dodano: 21 kwietnia 2014 18:34, Autor: Tomasz Krupa, Sylwia Ratyńska

W Wielką Sobotę żółto-zieloni na własnym boisku przegrali 1-2 z Mławianką Mława.
Pierwsze 45 minut sobotniego spotkania nie było ciekawym widowiskiem dla zgromadzonych kibiców na ostrowskim stadionie. Zarówno gracze Ostrovi jak i gości nie potrafili znaleźć drogi do bramki rywali. Choć trzeba przyznać, że w kilku sytuacjach brakowało niewiele by otworzyć wynik spotkania.

Po zmianie stron, uwidoczniła się przewaga czwartej drużyny IV ligi mazowieckiej. Mławianka zaczęła grać bardziej konsekwentnie spychając naszych graczy niekiedy do intensywnej obrony. Już cztery minuty po rozpoczęciu drugiej partii gry goście z Mławy wyszli na prowadzenie za sprawą Sebastiana Łukaszewskiego. Ostrovia podrażniona utratą bramki ruszyła do ataków, jednak dobrze spisująca się defensywa Mławianki nie pozwalała na zbyt wiele żółto-zielonym.

W 60 minucie zespół gości prowadzony przez trenera Adama Kuligowskiego podwyższa wynik spotkania na 2-0. Tym razem autorem bramki był wprowadzony w drugiej połowie gry - Mariusz Walczak. Żółto-zieloni pomimo kilku prób nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego w tym dniu Michała Michalaka. Piłkarze z Mławy od zdobycia drugiej bramki grali bardzo mądrze nie pozwalając praktycznie rozwinąć skrzydeł "Kaesiakom".

Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się porażką żółto-zielonych 2-0, kontaktową bramkę dla ostrowskiego KS-u w 87 minucie zdobył niezawodny Arkadiusz Ciach. Nasi gracze próbowali doprowadzić do remisu, jednak w tym dniu nie było nam to dane.

Można śmiało stwierdzić, że historia zatoczyła koło. Na jesienni w Mławie również przegraliśmy 2-1.

Oby w kolejnych spotkaniach naszym graczom szło o wiele lepiej.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mławianka Mława 1-2 (0-0)
Bramki:
A. Ciach 87' - S. Łukaszewski 49', M. Walczak 60'
Ostrovia: A. Orłowski - A. Zaremba, K. Małkiński, M. Kaliszewski, D. Wilczewski, A. Ciach, P. Zacheja, B. Wyrzykowski, T. Jaworowski, R. Rakowiecki, P. Gromek
Ławka rezerwowych: M. Rakowiecki, K. Wojdak, J. Zapatka, E. Augustyniak, T. Grądzki, D. Lipski, M. Bednarczyk
Mławianka: M. Michalak - R. Brzozowski, P. Drzewiecki, M. Majewski, A. Galstjan, Sz. Masiak, S. Łukaszewski, P. Król, D. Orzechowski, A. Gawęda, M. Stryjewski
Ławka rezerwowych: M. Kubik, M. Dziubiński, A. Pydyn, E. Brzozowski, P. Wierzbicki, P. Radziszewski, M. Walczak

Zdjęcia oraz film autorstwa Sylwii Ratyńskiej

Piłkarze Ostrowskiego KS-u w ramach 24 kolejki IV ligi zmierzą się z Mławianką Mława.

Tylko remis w Węgrowie (zdjęcia)

14 kwietnia 2014, Tomasz Krupa

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w niedzielnym spotkaniu w Węgrowie zremisowali 2-2 z miejscowymi Czarnymi.

Żółto-zieloni sprawdzą formę Czarnych Węgrów

12 kwietnia 2014, Tomasz Krupa

Piłkarze trenera Pawła Kowalczyka w niedziele rywalizować będą z trzynastą drużyną IV ligi - Czarnymi Węgrów.