"Kaesiacy" jedynie remisują z Błękitnymi (zdjęcia, wideo)

Dodano: 8 maja 2014 09:06, Autor: Tomasz Krupa, Sylwia Ratyńska

3-go maja zespół trenera Pawła Kowalczyka jedynie zremisował 1-1 z Błękitnymi Gąbin.
Potyczka obu drużyn w Święto Narodowe zapowiadała się dość ciekawie. Z tego względu, że oba zespoły sąsiadowały ze sobą w tabeli. Zespół z Ostrowi Mazowieckiej do meczu przystępował w osłabionym składzie. Na boisku nie zobaczyliśmy Patryka Gromka, Bartka Wyrzykowskiego (przyp. red. pauzowali za żółte kartki) oraz Rafała Rakowieckiego (przyp. red. pauza za czerwoną kartkę w meczu z Mazurem Gostynin).

W pierwszej połowie meczu na boisku rządzili goście z Gąbina, którzy w 16 minucie spotkania za sprawą Damiana Szczytniewskiego otworzyli wynik spotkania. W pierwszych 45 minutach pomimo kilku prób żółto-zieloni nie potrafili znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Marka Wydrę. Do przerwy górą byli zawodnicy Błękitnych.

Po zmianie stron gra wyglądała już zupełnie inaczej. Inicjatywę na boisku przejęli gracze trenera Pawła Kowalczyka, którzy zepchnęli drużynę z Gąbina do głębokiej defensywy. Mimo dobrych sytuacji nadal nie udało nam się doprowadzić do wyrównania spotkania. Dopiero na 14 minut przed końcem meczu upragnioną bramkę na 1-1 strzela Kamil Małkiński. Niestety na zdobycie zwycięskiej bramki zabrakło już czasu i tak oba zespoły musiały podzielić zdobyczą punktową.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błękitni Gąbin 1-1 (0-1)
K. Małkiński 76' - D. Szczytniewski 16'
Ostrovia: A. Orłowski - M. Bednarczyk (K .Wojdak), A. Zaremba, K. Małkiński, D. Wilczewski, M. Kaliszewski, R. Wilczewski, T. Grądzki, T. Jaworowski (E. Augustyniak), A. Ciach, P. Zacheja

Żółto-zieloni awansowali na 7 miejsce w tabeli po otrzymaniu walkowera za mecz z Amatorem Maszewo.

Ostrovia zagra z Błękitnymi Gąbin

3 maja 2014, Sylwia Ratyńska

Klub Sportowy Ostrovia Ostrów Mazowiecka zagra kolejny ligowy mecz. Podczas 26. kolejki ostrowianie podejmą drużynę z Gąbina.

Ostra wymiana ciosów w Gostyninie

27 kwietnia 2014, Tomasz Krupa

Żółto-zieloni po bardzo emocjonującym spotkaniu zwyciężyli 3-2 (2-1) zespół Mazura Gostynin.