Zgłoś swój zespół na V Ostrów Maz. Rock Festiwal!

Dodano: 16 maja 2014 14:51, Autor: MDK

Młode zespoły grające szeroko pojętą muzykę rockową ostrowski dom kultury zaprasza do wzięcia udziału w V Ostrów Maz. Rock Festiwal, który w tym roku odbędzie się w ostatnią niedzielę czerwca.
Celem festiwalu jest konfrontacja dorobku artystycznego młodzieży, popularyzacja różnych stylów wykonawczych oraz kultury muzycznej wśród młodzieży oraz możliwość zaprezentowania się na scenie przed publicznością. Każdy z uczestniczących zespołów prezentuje program trwający nie dłużej niż 15 minut (mile widziane własne kompozycje).

Festiwal ma charakter konkursowy. Jury powołane przez Organizatora będzie oceniać m. in. dobór repertuaru, oryginalność utworów, możliwości wokalno - instrumentalne oraz ogólny wyraz artystyczny. Dla najlepszego zespołu przewidziana jest nagroda finansowa w wysokości 1000 zł. ufundowana przez Dyrektora Miejskiego Domu Kultury.

REKLAMAWarunkiem uczestnictwa w festiwalu jest przesłanie wypełnionej czytelnie karty zgłoszenia listownie na adres:

Miejski Dom Kultury
ul. 3-go Maja 50
07-300 Ostrów Mazowiecka

faksem na numer 29 7462703 lub 29 6443245, mailem na adres: [email protected] bądź dostarczenie osobiście do sekretariatu Miejskiego Domu Kultury.

Na zgłoszenia MDK czeka do 20 czerwca. Do festiwalu zostanie zakwalifikowanych 10 zespołów (decyduje kolejność zgłoszeń).

Szczegółowych informacji udziela Janusz Spaulenok, tel. 604 251 186.

Pobierz plik: omrf_karta2014.pdf


Pobierz plik: omrf_regulamin2014.pdfV Ostrów Maz. Rock Festiwal w tym roku odbędzie się 29 czerwca o godz. 16.00 w Ogródku Jordanowskim.


A tak było rok temu:


Zobacz również

"Operetka, przeboje i jej czułe słówka..." na Dzień Matki

16 maja 2014, MDK

Miejski Dom Kultury zaprasza w Dzień Matki do sali kina Ostrovia na widowisko operetkowe w wykonaniu grupy artystycznej Operus Arte, zatytułowane: "Operetka, przeBOYE i jej czułe słówka".

Wystawa legend PRL-u już w czerwcu!

15 maja 2014, ZS nr 1, red. Sylwia Ratyńska

Zespół Szkół nr 1 po raz czwarty zaprasza na wystawę motocykli z czasów Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Wystawa odbędzie się 1 czerwca.

Weź udział w akcji "50 litrów krwi na 50-lecie ZS Nr 1"

14 maja 2014, Starostwo Powiatowe

Akcja honorowego krwiodawstwa zostanie przeprowadzona 19 maja w Zespole Szkół Nr 1. Wszystkich, którzy chcieliby oddać krew zapraszamy na salę gimnastyczną szkoły w godzinach od 9.00 do 13.00.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

INVEST DOM Partner Handlowy OKNOPLAST

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]