Żółto-zieloni przegrywają na własnym boisku (zdjęcia)

Dodano: 13 sierpnia 2014 11:06, Autor: Sylwia Ratyńska

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w swoim ostatnim sparingu, przygotowującym do kolejnego sezonu, musieli uznać wyższość KS CK Troszyn, przegrywając 1:5.
Cały mecz należał zdecydowanie do drużyny gości, którzy na co dzień grają w lidze okręgowej. Błędy gospodarzy można było zauważyć już na samym początku, gdzie każda kolejna minuta dawała się we znaki. Ostrovia, po słabych 45 minutach, zeszła z boiska z bolącym wynikiem 0:5.

Druga odsłona meczu była nieco spokojniejsza, a wpływ na to miały liczne zmiany w drużynie gości. Bramkę z rzutu karnego zdobył dla żółto-zielonych Arkadiusz Ciach. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla KS CK Troszyn.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS CK Troszyn --> 1:5 (0:5)

Bramki: Arkadiusz Ciach(1)

Skład: Ciach, Wilczewski, Lipski (Zacheja), Pełtak, Komosa, Małkiński, Zapatka, Korzeb, Tokarzewski, Wojdak, Rupacz (Kaliszewski), Chorodyński (Dzwonkowski), zawodnik testowany

Dodatkową informacją jest nowy sponsor strategiczny drużyny z Troszyna. Znany w całym kraju przedsiębiorca Grzegorz Kulikowski zainwestował w drużynę, co pozwoli na przeprowadzenie konkretnych transferów. Celem oczywiście jest zdobycie awansu do IV ligi mazowieckiej.

Pierwsza kolejka IV ligi 2014/2015 rozpoczyna się już w ten weekend. KS Ostrovia podejmie na wyjeździe Mławiankę Mławę. Relacja z meczu dostępna będzie na OPI.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

W szóstym meczu kontrolnym KS Ostrovia jedynie remisuje z drużyną z Sokołowa Podlaskiego.