Kolejne zwycięstwo Sokołów (zdjęcia, wideo)

Dodano: 12 października 2014 17:41, Autor: Anna Kornet

Co to był za mecz! Sokoły w niesamowitym stylu pokonały drużynę z Piaseczna.
W sobotni wieczór w sali MOSiR przy ul. Trębickiego rozegrał się drugi mecz koszykówki Sokoła w tym sezonie. Był to jednocześnie pierwszy mecz Sokołów na własnym parkiecie. Przeciwnikiem ostrowskiej drużyny był KS Piaseczno.

Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała zwycięstwa naszej drużyny. Chociaż Sokół zaczął mecz rzutem za trzy punkty, bardzo szybko KS Piaseczno zdobyło kilkupunktową przewagę. Ostrowska drużyna grała z niewielką skutecznością i nie umiała nadrobić początkowej straty. Goście grali skuteczne i szybkie akcje, często rzucali za trzy punkty. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 20:15 dla Piaseczna. W podobny sposób gra przebiegała w drugiej kwarcie, którą drużyna gości zakończyła z 40 punktami na koncie, podczas gdy Sokoły zdobyły 32 punkty.

Jednak w drugiej połowie meczu zawodnicy Sokoła pokazali swoje umiejętności. Lepsza obrona, trafienia za trzy punkty i szybkie akcje spowodowały, że ostrowska drużyna w zawrotnym tempie nadrobiła straty i już na koniec trzeciej kwarty prowadziła 56 do 53. Czwarta kwarta była kontynuacją świetnej gry naszej drużyny. Sokoły pozwoliły zdobyć przeciwnikom zaledwie 8 punktów, podczas gdy sami zdobyli 25 punktów. Mecz z KS Piaseczno zakończył się wynikiem 81:61 dla drużyny z Ostrowi.

To już drugie zwycięstwo ostrowskiej drużyny. Przypomnijmy: w pierwszym meczu w tym sezonie Sokół wygrał z drużyną z Łodzi 84:74. Kolejny mecz naszej drużyny odbędzie się na wyjeździe w najbliższą sobotę. Życzymy powodzenia!

SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka - KS Piaseczno 81:61
(15:20) (17:20) (24:13) (25:8)

SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka: Wojtyński 34, Gałan 18, Grudziński 15, Jaworski 6, Niedbalski 6, Ryfa 2.
KS Piaseczno: Nawrot 21, Zajączkowski 13, Łęczycki 12, Wójcikowski 7, Adamski 4, Izraelski 2, Witosławski 2.

Pewne zwycięstwo żółto-zielonych (zdjęcia, wideo)

12 października 2014, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu piłkarze trenera Pawła Kowalczyka wysoko pokonali stołeczną Olimpię.

Żółto-zieloni zagrają w półfinale

11 października 2014, Tomasz Krupa

W środowe popołudnie KS Ostrovia rozbiła 7-1 Gryf Kownaty Żędowe w V rundzie Pucharu Polski.

Inauguracyjna wygrana Sokoła w Łodzi (zdjęcia)

7 października 2014, OKK Sokół

W sobotę 4 października wystartowały rozgrywki ligowe. Sokół swój inauguracyjny mecz rozgrywał jednak dzień później, a rywalem był ŁKS SMS MG13 Łódź.