Finał Pucharu Polski nie dla żółto-zielonych

Dodano: 23 października 2014 17:49, Autor: Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu piłkarze trenera Pawła Kowalczyka przegrali minimalnie 2-1 (1-0) z KS CK Troszyn w półfinale Pucharu Polski.
Spotkanie pucharowe lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w pierwszych 45 minutach, pierwsi objęli prowadzenie. W 22 minucie golkipera żółto-zielonych pokonał Jakub Kulikowski. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie.

W drugiej połowie oba zespoły miały po kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Niestety dla nas na 17 minut przed końcem spotkania bramkę na 2-0 zdobywa Mikołaj Kawecki. Ostrovia od straty drugiego gola próbowała strzelić bramkę kontaktową. Ta sztuka udała nam się dopiero w 87 minucie za sprawą Piotra Zacheji. Na wyrównanie stanu meczu niestety zabrakło już czasu oraz zabrakło nam szczęścia. Mamy tu na myśli strzał Zacheji w doliczonym czasie gry, który powędrował nad poprzeczką bramki gospodarzy.

Drużynę z Troszyna poprowadził duet szkoleniowców Przemysław Stepnowski i Marek Dragosz, którzy zastąpili na stanowisku trenera Edwarda Klejndista (przyp. red. trener zrezygnował z prowadzenia KS CK Troszyn ze względów osobistych).

W finale na przeciw siebie staną drużyny KS CK Troszyn i Mławianki Mława.

KS CK Troszyn - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-1 (1-0)
J. Kulikowski 22', M. Kawecki 73' - P. Zacheja 87'
Ostrovia: Chorodyński - Grabowski (67' Zapatka), Małkiński, Pełtak, D. Wilczewski, Tokarzewski (46' Korzeb), R. Wilczewski, Zacheja, Kaliszewski, Ciach, Komosa

Już jutro naszych piłkarzy czeka kolejna przygoda w Pucharze Polski.

Korona straciła swą koronę

19 października 2014, Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu IV ligi drużyna Ostrovi Ostrów Mazowiecka odniosła bardzo wysokie zwycięstwo 5-0 nad Koroną Szydłowo.