Trzecia kolejka Bank Spółdzielczy Ligi Siatkarzy

Dodano: 28 października 2014 07:49, Autor: MOSiR, red. Anna Kornet

W niedzielę, 26 października po raz trzeci na hali MOSiR przy ulicy Trębickiego odbyły się mecze w ramach Bank Spółdzielczy Ligi Siatkarzy.
W pierwszym meczu kolejki spotkali się dotychczasowi liderzy rozgrywek, więc mecz zapowiadał się naprawdę interesująco. I taki był, ale zaledwie do połowy pierwszego seta. Od tego momentu Dream Team mocno odskoczył Qflom. W drugim secie Qfle wyraźnie przestały wierzyć w swoje możliwości, co skwapliwie wykorzystała młodzież z Dream Teamu. Mecz zakończył się wygraną Dream Teamu.

W kolejnym spotkaniu, po bardzo zaciętym drugim secie (34:32) i dziwnej rezygnacji Rafałków z Sadownego w połowie trzeciego seta, Zaciszna dość spokojnie zwyciężyła w tie-breaku, grając może bez rewelacji w ataku, ale naprawdę bardzo przyzwoicie w obronie.

Trzeci mecz rozegrał się zgodnie z przewidywaniami dla Orłów Schneidera, czyli jego wygraną.

Natomiast ostatnie spotkanie było pełne emocje do ostatnich piłek. Po bardzo wyrównanym spotkaniu The Blues ulegli Rubinkowi w tie-breaku do 23. Mecz trwał ponad godzinę i rewanż w drugiej rundzie powinien być bardzo interesujący.

Wyniki III kolejki:
QFLE - DREAM TEAM 0:2
SADOWNE/RAFAŁKI - ZACISZNA 1:2
?ORŁY-SCHNEIDER - LICEAL 2:0
THE BLUES - RUBINEK 1:2

A już 16 listopada w hali MOSiR przy ul. Trębickiego rozegrana zostanie 4. kolejka meczy. Tym razem zmierzą się ze sobą następujące drużyny:
RUBINEK - DREAM TEAM,
LICEAL - QFLE,
ZACISZNA - ORŁY-SCHNEIDER,
THE BLUES - SADOWNE/RAFAŁKI.

Sokół przegrał w Łowiczu (tabela)

28 października 2014, OKK Sokół, red. Anna Kornet

Sobotni mecz na wyjeździe Sokół rozegrał z drużyną KS Księżak Łowicz.

Żółto-zieloni tylko remisują z Skrą (zdjęcia,wideo)

27 października 2014, Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę piłkarze trenera Pawła Kowalczyka rywalizowali o kolejne IV-ligowe punkty. Tym razem rywalem KS Ostrovia była Skra Drobin.

Żubry pokonały Ostrowiankę (zdjęcia, wideo)

27 października 2014, Anna Kornet

W sobotnim meczu koszykówki w kategorii U-18 Ostrowianka przegrała z Żubrami 54:102.