Całość uświetniły piosenki chóru pod kierunkiem p. Katarzyny Trętowskiej. Zarówno uczestnicy konkursów jak i pozostali uczniowie świetnie się bawili wykorzystując biało-czerwone gadżety.
Anna Wyszyńska
Dodano: 14 listopada 2014 08:55, Autor: SP nr 1, red. Agnieszka Pleńska
Anna Wyszyńska
Uczniowie "Małej Jedynki" uczcili Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę uroczystym apelem.
We wtorek wszyscy czwartoklasiści stali się pełnomocnymi uczniami "Dużej Jedynki". Zanim to jednak nastąpiło musieli przejść przez tzw. Otrzęsiny.
W Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. Bycie dobrym uczniem przyrzekało blisko 160 pierwszaków.
ul. Studencka 19
18-400 Łomża
Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.