Energia dla życia. Baterie dla szpitala w Ostrowi Maz.

Dodano: 18 czerwca 2004 14:37, Autor: Michał Tokarski


W piątek, 18 czerwca 2004 roku w ramach akcji "Energia dla życia. Baterie dla szpitali" został obdarowany Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej. To już dwudziesty dziewiąty szpital w Polsce i trzeci na Mazowszu, w którym kontynuowana jest akcja charytatywna "Energia dla życia. Baterie dla szpitali". Do akcji firmy GP Battery (Poland) włączył się RUCH S.A., który w ten sposób pragnie uczcić 85 rocznicę swego powstania. Przedstawiciel handlowy GP Battery (Poland) pan Mariusz Malangiewicz i dyrektor ds. marketingu pani Agnieszka Zawistowska z mazowieckiego oddziału Ruchu S.A. przekazali na rzecz Szpitala w Ostrowi Mazowieckiej 1000 sztuk baterii alkalicznych typu AAA LR03, czyli popularnych paluszków oraz 2 nowoczesne ładowarki PowerBank wraz z kompletem akumulatorów. Przekazane baterie i ładowarki dostarczą energię do aparatów holterowskich na ponad 8 miesięcy i pozwolą zdiagnozować wielu pacjentów oddziału internistyczno - kardiologicznego.

W imieniu Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej serdeczne podziękowania darczyńcom przekazali dyrektor zarazem ordynator oddziału internistyczno - kardiologicznego lek. Władysław Krzyżanowski oraz zastępca dyrektora ds. opieki lek. Ewa Olszewska. Dyrektor wyjaśnił również potrzebę organizowania takich akcji w czasach, gdy szpitale znajdują się często w trudnej sytuacji finansowej. Od lat pacjenci oddziału kardiologii mogą liczyć na specjalistyczną opiekę medyczną połączoną z działaniami z zakresu diagnostyki. Szpital otacza opieką chorych z miasta i gmina Ostrów Mazowiecka, miasto i gminy Brok, gmin Stary Lubotyń, Małkinia Górna i Wąsewo.

Baterie GP, na co dzień wykorzystywane przez konsumentów w różnego typu domowych urządzeniach - świetnie sprawdzają się także w medycznym sprzęcie diagnostycznym - holterach - powszechnie stosowanych na oddziałach kardiologicznych. Badanie metodą holterowską trwa 24 godziny i służy ocenie pracy serca podczas codziennej aktywności. Można wtedy sprawdzić jak zachowuje się serce w czasie pracy, odpoczynku, mycia, czy sprzątania. Lekarz otrzymuje kasetę lub dyskietkę z zapisem, który potem przenosi do komputera i może zanalizować.

Firma GP produkuje baterie i akumulatory już od prawie 40 lat. Jako lider rynku bateryjnego może się pochwalić szerokim asortymentem przenośnych źródeł energii. Firma GP Battery (Poland) zdaje sobie sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej znajdują się szpitale i jak ogromne są ich potrzeby. Okazało się, że można im pomóc w bardzo prosty sposób - przekazując baterie! Dlatego też firma postanowiła zorganizować akcję "Energia dla życia. Baterie dla szpitali". Unikatowa w swojej wymowie akcja łączy w sobie działania promocyjne oraz charytatywne. Teraz w pomoc szpitalom włączył się RUCH S.A. - firma kolportażowo –handlowa obecna jest na rynku polskim od 1918 roku. Firma posiada sieć ponad 13 tys. punktów handlowych, dzięki czemu każdy może łatwo wspomóc akcję kupując produkty GP Battery.

Dodatkową niespodzianką były zabawki przekazane przez firmę RUCH S.A. na rzecz oddziału dziecięcego. W imieniu dzieci podziękowania złożyła pani ordynator lek. Zofia Krzyżanowska, a dary zostały przekazane dzieciom aktualnie znajdującym się na tym oddziale. Dzieci były mile zaskoczone z niespodzianki, jaką przygotowała im firma RUCH S.A.

Dziękujemy pani Patrycji Pieńkos z Agencji Public Relations PROPUBLIC za udostępnienie materiałów informacyjnych o akcji.

Nasza redakcja postanowiła upamiętnić fakt przekazania darów.
Poniżej prezentujemy zdjęcia:


Zdjecie pamiątkowe pracowników oddziału internistyczno-kardiologicznego z przedstawicielami firm GP Battery, RUCH S.A. oraz Urzędu Miasta.Zdjęcie pamiątkowe.1000 baterii oraz dwa komplety akumulatorków z ładowarkami, które otrzymał szpital.Odział dziecięcy.Zabawki które moment później trafiły do najmłodszych pacjentów szpitala.Jedena z najmłodszych pacjentek oddziału dziecięcego otrzymała piłeczkę.Plakaty promujace akcję "Energia dla życia. Baterie dla szpitali"

Komentarze

Dodano: 19 czerwca 2004 14:20, ~hellboy

szkoda,ze wiecej przedsiębiorstw nie korzysta z takiej formy promocji swoich produktów....

 

Dodano: 21 czerwca 2004 13:48, ~Michał Tokarski

Mi sie podobają takie formy promocji. Dla przykłądu podam jeszcze, że fajnie jest również gdy firma promując swoją markę wspomaga finansowo kulture, np: organizację wystaw, koncertów czy festynów.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Restauracja Tandem

ul. Kościuszki 38 F (dojazd od ul. Widnichowskiej)
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny BARBARA

ul. Lubiejewska 21F/11
07-300 Ostrów Mazowiecka

Odmień się wiosną! Salon BARBARA zaprasza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]