Pierwsze mecze w nowym roku Amatorskiej Ligi Siatkówki

Dodano: 14 stycznia 2015 10:16, Autor: MOSiR, red. Anna Augustyniak

11 stycznia Amatorska Liga Siatkówki rozegrała pierwsze mecze w nowym roku.
W najciekawszym meczu kolejki, którego stawką zdaje się być drugie miejsce w całym sezonie, ORŁY-SCHNEIDER po dobrym meczu pokonały QFLE 2:0 (24, 26). Tym samym Orłom w pełni powiódł się rewanż za jesienną porażkę z Qflami. O wyrównanym poziomie spotkania może świadczyć wynik - w obu setach walka o zwycięstwo toczyła się do końca i o finalnym sukcesie Orłów zadecydowało mniejsze zdenerwowanie w końcówkach. Jednak i oni nie ustrzegli się błędów - przy prowadzeniu w drugim secie 24:21 stracili kolejno 4 punkty i zapachniało tie-breakiem. Wtedy z kolei Qfle popełniły kilka błędów i w rezultacie przegrali seta do 26 i całe spotkanie 0:2.

W pierwszym meczu kolejki SADOWNE/RAFAŁKI nastraszyły DREAM TEAM i jeszcze w tie-breaku przegrywały 21:22. Wydawało się, że jest szansa na pokonanie Mistrzów, co nie udało się nikomu od dwóch i pół sezonu. Niestety, końcówka "Rafałkom z Sadownego" nie wyszła i po naprawdę dobrym meczu w swoim wykonaniu musieli ponownie uznać wyższość Dream Teamu.

W drugim meczu kolejki po słabiutkim meczu The Blues pokonały Liceal 2:1.

Wyniki 8. kolejki:
SADOWNE/RAFAŁKI - DREAM TEAM 1:2
THE BLUES - LICEAL 2:1
ZACISZNA - RUBINEK - przełożony
ORŁY-SCHNEIDER - QFLE 2:0

Kolejne mecze odbędą się już w najbliższą niedzielę, 18 stycznia, na hali MOSiR przy ulicy Warchalskiego.

Pływacy powalczyli o Puchar Burmistrza (zdjęcia)

13 stycznia 2015, Anna Augustyniak

W niedzielę na ostrowskim basenie po raz piąty odbyły się Mistrzostwa w Pływaniu o Puchar Burmistrza, które dostarczyły wielu osobom sportowych emocji.

MOSiR zaprasza na dzień otwarty

13 stycznia 2015, MOSiR, red. Agnieszka Pleńska

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na bezpłatne zajęcia latino dance, step oraz zumbę.

Sokół zrewanżował się Księżakowi (zdjęcia, wideo)

5 stycznia 2015, Anna Augustyniak

Emocjonujący mecz mieli szansę zobaczyć w niedzielny wieczór ostrowscy fani koszykówki.