III Turniej o Puchar Starosty w Koszykówce 3x3 za nami (zdjęcia, wideo)

Dodano: 2 lutego 2015 13:58, Autor: Anna Augustyniak

Już po raz trzeci w Ostrowi odbył się turniej koszykówki ulicznej.
W turnieju, organizowanym przez OKK Sokół, LKS Ostrowianka i MOSiR, wzięło udział łącznie 13 zespołów 4-osobowych: w kategorii OPEN - 8, w kategorii U-16 - 5. Koszykarskie zmagania zespołów dostarczyły wszystkim wielu sportowych emocji.

W kategorii OPEN najlepszym zespołem okazał się NBA BALLOT. Drugie miejsce wywalczyli koszykarze zespołu Powodzenia. Na trzecim miejscu znalazły się Dzikie Wieprze. Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii był Łukasz Wilczyński.

Z kolei w kategorii U-16 pierwsze miejsce zajęły Dzikie Wieprze. Na drugim miejscu znalazł się Dream Team, a tuż za nim miejsce na podium zajęli Hajsownicy. W tej kategorii najlepiej grał Maciej Milewski.

W trakcie turnieju odbył się konkurs rzucania do kosza. Najwięcej celnych rzutów oddał Bartłomiej Pieńkowski, który zażartował z wygranej: - Forma już nie ta, ale celność w ręce jeszcze została.

III Turniej o Puchar Starosty w Koszykówce 3x3 odbył się 1 lutego w hali MOSiR przy ulicy Warchalskiego.

Tym razem mecz Sokoła odbędzie się wyjątkowo w środę.