6-latki z Batorego idą do szkoły (zdjęcia)

Dodano: 10 marca 2015 09:37, Autor: MP nr 1

W Miejskim Przedszkolu nr 1 odbyło się spotkanie dotyczące gotowości szkolnej.
REKLAMA


5 marca w Miejskim Przedszkolu nr 1 odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci 6-letnich, które zgodnie z Ustawą od września mają podjąć obowiązek szkolny. Obecne na spotkaniu panie psycholog - Krystyna Skibicka oraz Iwona Stachowiak - przedstawiły pokrótce prawidłowości rozwojowe dziecka 6-letniego pod kątem dojrzałości szkolnej. Rodzice otrzymali również od dyrektor Małgorzaty Zalewskiej pakiet informacyjny o tym, co dziecko powinno umieć, kończąc edukację przedszkolną. Na koniec odbyła się dyskusja, po której zdecydowana większość Rodziców podjęła decyzję o posłaniu dziecka od września do szkoły.


Zobacz również

Dzień otwarty w małej "Jedynce"

9 marca 2015, SP nr 1, red. Agnieszka Pleńska

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej zapraszają rodziców i uczniów przyszłych klas I na Dzień otwarty.

Wszystkie kolory świata zawitały do SP nr 1 (zdjęcia)

25 lutego 2015, Anna Augustyniak

We wtorkowy wieczór w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się koncert i aukcja charytatywna.

Przedszkolaki z MP nr 3 odkrywały uroki zimy (zdjęcia)

20 lutego 2015, MP nr 3

Chociaż tegoroczna zima nie rozpieszcza pogodą, przedszkolakom z Miejskiego Przedszkola nr 3 udało się skorzystać z jej uroków.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]