15 arów trawy poszło z dymem

Dodano: 19 marca 2015 09:16, Autor: OSP Boguty-Pianki, red. Agnieszka Pleńska

We wtorek OSP Boguty-Pianki wyjeżdżał do pożaru trawy.
REKLAMA

We wtorek 17 marca kilkanaście minut po godz. 16 jeden zastep jednostki OSP Boguty-Pianki wyjeżdżał do pożaru trawy przy drodze Boguty-Pianki - Boguty-Rubiesze. W wyniku pożaru spaleniu ulego ok. 15 arów trawy.


źródło zdj. OSP Boguty-Pianki

Zobacz również

Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej za nami (zdjęcia)

17 marca 2015, Agnieszka Pleńska

Zwycięzcy eliminacji powiatowych wezmą udział w turnieju na szczeblu wojewódzkim.

Pożar w Broku

16 marca 2015, KPP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Wstępną przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zaprószenie ognia przez nieznane osoby. Budynek spłonął doszczętnie.

Paliła się remiza w Białych-Szczepanowicach (zdjęcia)

9 marca 2015, OSP Boguty-Pianki. red. Anna Augustyniak

W Dzień Kobiet doszło do pożaru remizy w Białych-Szczepanowcach.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Salon meblowy Grupy Forte S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wybierz komfort w swoim stylu

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]