Niespodziewana porażka

Dodano: 29 marca 2015 10:14, Autor: Tomasz Krupa

We wczorajszym spotkaniu drużyna prowadzona przez trenera Pawła Kowalczyka doznała niespodziewanej porażki w Ciechanowie.
Przed tym spotkaniem faworytem na pewno była drużyna z Ostrowi Mazowieckiej. Wiadomo nie od dziś, że gracze MKS-u w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie w szeregach IV-ligowców.

Jednak jak się okazało po 90 minutach gry, to gospodarze zainkasowali trzy jakże cenne punkty i na dodatek pokonując bardzo wysoko żółto-zielonych 5-0.

W tym dniu "Kaesiacy" zagrali bardzo słabo w defensywie, jak i w ofensywie. Już w pierwszej połowie gospodarze zaaplikowali nam, aż cztery bramki. Druga połowa wyglądała już lepiej w naszym wykonaniu. Jednak to gracze z Ciechanowa potrafili dołożyć do i tak już dobrego wyniku kolejną bramkę.

Ostatecznie w Ciechanowie przegrywamy bardzo wysoko 5-0 (4-0). Mamy nadzieje, że nasi gracze już w kolejnym spotkaniu wybudzą się z zimowego snu i zagrają tak samo jak na starcie wiosennej rundy przeciwko Mławiance Mława (przy. red. zwycięstwo 1-0).

Po 21 kolejkach IV ligi plasujemy się dopiero na 12 lokacie z dorobkiem 26 punktów.

MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-0 (4-0)
Bramki:
Karczewski, Kowalski, Matusiak M., Tosik x2

W najbliższą sobotę czeka nas piłkarskie święto.

Wysoka porażka

14 marca 2015, Tomasz Krupa

W drugim wiosennym spotkaniu IV ligi mazowieckiej zespół trenera Pawła Kowalczyka doznał wysokiej porażki w Mińsku Mazowieckim.