Ostrovia słabsza od Błękitnych

Dodano: 13 kwietnia 2015 17:50, Autor: Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę żółto-zieloni rywalizowali na wyjeździe z Błękitnymi Gąbin.
W sobotnie popołudnie piłkarze trenera Pawła Kowalczyka rywalizowali na wyjeździe z drużyną Błękitnych Gąbin. W pierwszych 45 minutach spotkania padły dwie bramki, niestety na nasze nieszczęście żadna z nich nie była autorstwa ostrowskiego piłkarza.

W 32 minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Mateusza Nowaka, który pewnym strzałem wykorzystał "jedenastkę". Niespełna trzy minuty później Błękitni zdobyli kolejną bramkę. Tym razem do bramki strzeżonej przez Brzezika trafia Krzysztof Różycki.

Po zmianie stron zgromadzeni kibice w Gąbinie obejrzeli już tylko jednego gola. W 76 minucie spotkania kropkę nad i postawił Jakub Kustra. Pomimo kilku sytuacji bramkowych, żółto-zieloni w tym dniu nie potrafili znaleźć skutecznej drogi do bramki gospodarzy.

Miejmy nadzieje, że w najbliższym spotkaniu w Ostrowi nasi piłkarze zdobędą trzy punkty. Rywalem Ostrowian będzie zamykająca tabelę Wkra Żuromin.

Błękitni Gąbin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 (2-0)
M. Nowak 32' (rzut karny), K. Różycki 35', J. Kustra 76'
Ostrovia:Brzezik - Korzeb, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski, Zapatka (76' Wątróbski), R. Wilczewski (60' Dzwonkowski), Grądzki, Kobyliński, Rupacz, Komosa

Zwycięstwo nad Dumą Kurpi (zdjęcia, wideo)

4 kwietnia 2015, Tomasz Krupa

W Wielki Piątek piłkarze trenera Pawła Kowalczyka pokonali wysoko Dumę Kurpi 4-1 (2-1).