Zwycięstwo nad Dumą Kurpi (zdjęcia, wideo)

Dodano: 4 kwietnia 2015 15:21, Autor: Tomasz Krupa

W Wielki Piątek piłkarze trenera Pawła Kowalczyka pokonali wysoko Dumę Kurpi 4-1 (2-1).
Żółto-zieloni we wczorajszym spotkaniu pewnie i wysoko pokonali swoich sąsiadów zza miedzy drużynę Narwi Ostrołęka. Spotkanie idealnie zaczęło się dla naszych piłkarzy, którzy już w 6 minucie spotkania objęli prowadzenie za sprawą Arkadiusza Ciacha.

Od straty bramki goście ruszyli do intensywnych ataków na bramkę strzeżoną przez Brzezika. Jednak dobrze spisująca się w tym dniu ostrowska defensywa nie pozwalała na zbyt wiele zawodnikom z Ostrołęki. W 22 minucie po raz kolejny w tym spotkaniu do siatki gości trafia Ciach.

Niestety dwie minuty po drugiej bramce "Ciacha" do głosu doszli piłkarze Narwi i zdobyli bramkę kontaktową. Na listę strzelców wpisał się był gracz żółto-zielonych Mateusz Pełtak. Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się już powiększyć swojego dorobku bramkowego.

Druga połowa spotkania to popis strzelecki już tylko Ostrowian, którzy w tej partii gry dołożyli jeszcze dwie bramki. Najpierw w 55 minucie na 3-1 podwyższył Rafał Komosa, a w 67 minucie kropkę nad i postawił nie kto inny jak Arkadiusz Ciach. Dla naszego zawodnika była to już trzecia bramka w tym spotkaniu.

Po 90 minutach gry z trzech jakże cennych punktów cieszyli się "Kaesiacy".

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Narew Ostrołęka 4-1 (2-1)
A. Ciach 6', 22', 67', R. Komosa 55' - M. Pełtak 24'
Ostrovia: Brzezik - Rupacz, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski (80' Dzwonkowski), Grądzki (83' Zapatka), Zacheja, Nowacki, Kobyliński (79' Korzeb), Ciach, Komosa (70' R. Wilczewski)

We wczorajszym spotkaniu drużyna prowadzona przez trenera Pawła Kowalczyka doznała niespodziewanej porażki w Ciechanowie.