MKS Małkinia. I Kolejka LO. Remis na starcie

Dodano: 18 sierpnia 2004 19:29, Autor: Tomasz Krupa

Mecz dla drużyny MKS Małkinia rozpoczął się niefortunnie. Już w 3 min. nasi piłkarze stracili bramkę po prostopadłym podaniu do którego doszedł zawodnik Wieczfni i uprzedzająć naszego bramkarza skierował piłkę do siatki. Po stracie bramki zawodnicy nie załamali się i z minuty na minutę zaczęli osiągać przewagę czego efektem był rzut wolny. Do piłki doszedł Artur Żelakiewicz i strzałem z 20 metrów pokonał bramkarza doprowadzając do remisu. W 38 min. ten sam zawodnik wygrał pojdeynek z bramkarzem i dał prowadzenie małkińskiej drużynie. W 42 min. zawodnik Wieczfni po solowej akcji został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na 11 metr. Bramkarz MKS-u, Wojtek Długołęcki, przegrał pojedynek i zawodnik Wieczfni zmienił wynik na 2:2. Druga połowa obfitowała w sytuacje podbramkowe z jednej jak i z drugiej strony, jednak wynik meczu już się nie zmienił. Bardzo dobry mecz rozegrał Artur Żelakiewicz, strzelec 2 bramek oraz Wojtek Długołęcki, który obronną ręką wychodził z podbramkowych sytuacji ratując drużynę przed utratą kolejnych bramek.