Są środki na staże i bony na zasiedlenie w PUP

Dodano: 20 kwietnia 2015 10:06, Autor: PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza pracodawców i osoby bezrobotne do składania wniosków o: organizację stażu, przyznanie bonu na zasiedlenie.
Projekt "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ostrowskim (I)" skierowany jest do osób bezrobotnych z terenu powiatu ostrowskiego, w wieku 18 - 29 lat, należących do tzw. młodzieży NEET, co oznacza osobę nie pracującą, nie kształcącą się i nie szkolącą się ze środków publicznych w okresie 4 tygodni poprzedzających rozpoczęcie udziału w projekcie.
REKLAMA


PUP zaprasza pracodawców i osoby bezrobotne do składania wniosków o: organizację stażu, przyznanie bonu na zasiedlenie. Nabór będzie prowadzony do wyczerpania środków finansowych. Priorytetowymi grupami wsparcia w projekcie są osoby niepełnosprawne i długotrwale bezrobotne.

Zgodnie z założeniami POWER dotyczącymi uzyskania wysokiej efektywności projektu, wymagane będzie zatrudnienie lub samozatrudnienie osób bezrobotnych na okres co najmniej trzech miesięcy po zakończonej formie aktywizacji, w postaci: umowy o pracę - co najmniej 1/4 etatu; umowy zlecenia, umowy o dzieło - wartość umowy równa lub wyższa 3 - krotności najniższego wynagrodzenia za pracę; samozatrudnienia.

Projekt "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ostrowskim (I)" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój Oś priorytetowa I - osoby młode na runku pracy Działanie 1.1 - Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe Poddziałanie 1.1.1 - Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.Zobacz również

Oferty pracy aktualne na dzień 17.04.2015r.

17 kwietnia 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Kierownik działu marketingu, sprzedawca, zaopatrzeniowiec, szef produkcji, kucharz - sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Oferty pracy aktualne na dzień 10.04.2015r.

10 kwietnia 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Lakiernik samochodowy, sprzedawca, kierownik działu marketingu, monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych- sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Oferty pracy aktualne na dzień 03.04.2015r.

3 kwietnia 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Przedstawiciel handlowy, automatyk, lakiernik samochodowy, pracownik produkcji - sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Novdom Sp. z o.o.

ul. Krótka 5 lok. 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Ostrovia - Mieszkania w samym sercu miasta!

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]