Są środki na staże i bony na zasiedlenie w PUP

Dodano: 20 kwietnia 2015 10:06, Autor: PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza pracodawców i osoby bezrobotne do składania wniosków o: organizację stażu, przyznanie bonu na zasiedlenie.
Projekt "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ostrowskim (I)" skierowany jest do osób bezrobotnych z terenu powiatu ostrowskiego, w wieku 18 - 29 lat, należących do tzw. młodzieży NEET, co oznacza osobę nie pracującą, nie kształcącą się i nie szkolącą się ze środków publicznych w okresie 4 tygodni poprzedzających rozpoczęcie udziału w projekcie.
REKLAMA


PUP zaprasza pracodawców i osoby bezrobotne do składania wniosków o: organizację stażu, przyznanie bonu na zasiedlenie. Nabór będzie prowadzony do wyczerpania środków finansowych. Priorytetowymi grupami wsparcia w projekcie są osoby niepełnosprawne i długotrwale bezrobotne.

Zgodnie z założeniami POWER dotyczącymi uzyskania wysokiej efektywności projektu, wymagane będzie zatrudnienie lub samozatrudnienie osób bezrobotnych na okres co najmniej trzech miesięcy po zakończonej formie aktywizacji, w postaci: umowy o pracę - co najmniej 1/4 etatu; umowy zlecenia, umowy o dzieło - wartość umowy równa lub wyższa 3 - krotności najniższego wynagrodzenia za pracę; samozatrudnienia.

Projekt "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ostrowskim (I)" jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój Oś priorytetowa I - osoby młode na runku pracy Działanie 1.1 - Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe Poddziałanie 1.1.1 - Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.Zobacz również

Oferty pracy aktualne na dzień 17.04.2015r.

17 kwietnia 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Kierownik działu marketingu, sprzedawca, zaopatrzeniowiec, szef produkcji, kucharz - sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Oferty pracy aktualne na dzień 10.04.2015r.

10 kwietnia 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Lakiernik samochodowy, sprzedawca, kierownik działu marketingu, monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych- sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Oferty pracy aktualne na dzień 03.04.2015r.

3 kwietnia 2015, PUP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Przedstawiciel handlowy, automatyk, lakiernik samochodowy, pracownik produkcji - sprawdź kogo potrzebują do pracy.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]