Bzura Chodaków za mocna

Dodano: 18 maja 2015 07:36, Autor: Tomasz Krupa

W sobotę piłkarze trenera Pawła Kowalczyka rywalizowali na wyjeździe z drużyną Bzury Chodaków.
Spotkanie w Sochaczewie idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy już w 4 minucie spotkania objęli prowadzenie za sprawą Kamila Stencela.

Ten sam zawodników zdobył również drugą bramkę dla swojego zespołu w 24 minucie.
Na 4 minuty przed końcem pierwszej połowy Ostrovia traci trzecią bramkę. Tym razem na listę strzelców wpisał się Łukasz Kosiorek.

Żółto-zieloni mieli kilka okazji na strzelenie bramki kontaktowej, ale dobrze spisująca się defensywa gospodarzy nie pozwoliła naszym graczom na zbyt wiele.

Druga połowa to już zdecydowanie lepsza gra "Kaesiaków", którzy poprawili szyki obronne i nie pozwalali na zbyt wiele gospodarzom. W 77 minucie honorową bramkę w tym spotkaniu dla żółto-zielonych zdobył Tomasz Grądzki.

Gdy wydawało się, że wynik spotkania zakończy się 3-1 dla Bzury w doliczonym czasie gry kropkę nad i postawił Szymon Skowron, którzy wykorzystał "rozluźnione" szyki ostrowskiej defensywy. Ostatecznie przegraliśmy z wiceliderem tabeli 4-1.

Kolejny mecz IV ligi nasi piłkarze rozegrają już w środę, a rywalem naszych "Kaesiaków" będzie lider tabeli zespół Błękitnych Raciąż.

Bzura Chodaków (Sochaczew) - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4-1 (3-0)