Strażacy zdali egzamin (zdjęcia)

Dodano: 27 maja 2015 08:21, Autor: KP PSP Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Kursanci mieli za zadanie zaprezentować techniki wykonywania dostępu do osób poszkodowanych, za pomocą narzędzi hydraulicznych.
W dniu 24 maja 2015 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Ostrowi Mazowieckiej odbył się egzamin kończący dwutygodniowe szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników OSP.

Po zaliczeniu testu teoretycznego, strażacy ochotnicy przystapili do egzaminu praktycznego, który odbył się na terenie Firmy Wielobranżowej J. Wilczyński w Ostrowi Mazowieckiej.
REKLAMA


Kursanci mieli za zadanie zaprezentować techniki wykonywania dostepu do osób poszkodowanych, za pomocą narzędzi hydraulicznych.

W szkoleniu udział wzięło 33 strażaków OSP z terenu powiatu ostrowskiego, wszyscy zakończyli kurs z wynikiem pozytywnym.


Zobacz również

Wybrano Strażaków Roku (zdjęcia)

24 maja 2015, Anna Augustyniak

W piątek odbyło się nadanie tytułów "Strażaka Roku Powiatu Ostrowskiego".

Obchody Powiatowego Dnia Strażaka (zdjęcia)

23 maja 2015, Anna Augustyniak

W piątkowe przedpołudnie odznaczeniami i awansami wyróżniono wielu zasłużonych strażaków, którzy na co dzień ryzykują swoje życie i dbają o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu ostrowskiego.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Tawerna Akropolis

ul. Małkińska 143
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj greckiej kuchni !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]