Ostrowianki pokonały Pogoń Siedlce (zdjęcia, wideo)

Dodano: 7 września 2015 15:19, Autor: Michał Kacprzak, red. Anna Augustyniak

Kolejny mecz ostrowskich piłkarek zakończył się wysokim zwycięstwem.
Od pierwszych minut spotkania zaznaczyła się wyraźna przewaga zawodniczek KS Ostrovii. Po znakomitych podaniach naszych rozgrywających - Ewy Zadrogi i Katarzyny Świercz - w dobrych sytuacjach do zdobycia bramki stanęły Marlena Tyl, Kamila Brzostek i Dominika Rypińska. Zabrakło jednak skuteczności i spokoju przy wykończeniu tych akcji.

Dopiero pod koniec pierwszej połowy indywidualną akcję przeprowadziła Klaudia Zaręba. Ostrowianka była faulowana w polu karnym, sędzia spotkania podyktował rzut karny, który na bramkę pewnym strzałem zamieniła Kamila Brzostek.

Chwilę po tym Katarzyna Świercz również indywidualną akcją podwyższyła wynik na 2:0. W drugiej połowie po zespołowych akcjach dwa gole zdobyła Ewa Zadroga i jednego - Kamila Brzostek. Spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem 5:0 dla ostrowianek.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Pogoń Siedlce 5:0 (0:2)

Bramki: Kamila Brzostek (30', 50'), Katarzyna Świercz (35'), Ewa Zadroga (55', 65').

Ostrovia - skład: Joanna Żak, Ilona Kempisty (70' Galanty Monika), Ada Grabowska, Aleksandra Wilk, Sylwia Śladewska (75' Chorodyńska Olga), Klaudia Zaręba (60' Wojno Karolina), Ewa Zadroga - kpt., Katarzyna Świercz, Marlena Tyk (70' Podleś Patrycja), Kamila Brzostek (50' Cichowska Patrycja), Dominika Rypińska (45' Kordyszewska Alicja) oraz Oliwia Kowalczyk.

Trzy punkty zostają w Ostrowi (zdjęcia, wideo)

6 września 2015, Tomasz Krupa

Żółto-zieloni we wczorajszym spotkaniu pewnie pokonali 3-1 drużynę Czarnych Węgrów.

LKS Ostrowianka zakwalifikowana do Memoriału Olesiewiczów!

6 września 2015, Grzegorz Szydło, Anna Augustyniak

W meczu eliminacyjnym ostrowianie pokonali faworyzowaną Legię Warszawa.

Ostrowska drużyna pokonała Ząbkovię (zdjęcia)

31 sierpnia 2015, Anna Augustyniak

Wysokim zwycięstwem ostrowianki zadebiutowały w III Mazowieckiej Lidze Kobiet w piłce nożnej.