Sokół pokonał Polonię

Dodano: 27 października 2015 12:30, Autor: Anna Augustyniak

W sobotni wieczór Sokół rozegrał na wyjeździe mecz z Polonią Warszawą.
Podopieczni trenera Helcbergiela pokonali Polonię Warszawę 68:58. Mecz był bardzo wyrównany. Do 27 minuty meczu prowadzenie zmieniało się 11 razy i trudno było przewidzieć wynik spotkania.

Jednak dzięki skuteczności rzutowej zawodników ostrowskiej drużyny w ciągu ostatnich 13 minut meczu Sokół wygrał to spotkanie 10-punktową przewagą.

Kolejne spotkanie Sokół rozegra w Ostrowi 31 października. Mecz z drużyną ZKS Stal Stalowa Wola rozpocznie się o godz. 18:00 w hali MOSiR przy ulicy Trębiskiego 10.

POLONIA Warszawa - SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 58:68
(18:18) (18:14) (11:19) (11:17)

Sokół: Barszcz 16 pkt., Koźluk 10 pkt., Zapert 9 pkt., Wojtyński 8 pkt., Zadroga 6 pkt., Jaworski 6 pkt., Grudziński 6 pkt., Niedbalski 5 pkt., Grabowski 2 pkt., Wilczyński 0 pkt., Skarpetowski 0 pkt.

Źródło grafiki: live.fibaeurope.com

Przegrali na własnym terenie (zdjęcia, wideo)

19 października 2015, Anna Augustyniak

Pierwszy mecz Sokoła w tym sezonie w Ostrowi przed bardzo liczną miejscową publicznością zakończył się porażką ostrowskiej drużyny.

Sokół wygrał z KK Warszawą

13 października 2015, OKK Sokół, red. Anna Augustyniak

W drugim ligowym meczu Sokół pokonał na wyjeździe zespół KK Warszawa 73:60.

Rozpoczęli sezon od przegranej

5 października 2015, Anna Augustyniak

W niedzielę Sokół rozegrał swój pierwszy ligowy mecz koszykówki w sezonie 2015/2016.