Złóż wniosek o dofinansowanie modernizacji kotłowni

Dodano: 14 stycznia 2016 12:15, Autor: UG Brok, red. Agnieszka Pleńska

Burmistrz Gminy Brok zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych modernizacją kotłowni do zgłaszania się do siedziby Urzędu Gminy.
W związku z ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie naboru wniosków w ramach programu "Poprawa jakości powietrza na terenie województwa mazowieckiego - ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni", Burmistrz Gminy Brok zaprasza wszystkich mieszkańców zainteresowanych modernizacją kotłowni (wymianą pieca c.o.), do zgłaszania się do siedziby Urzędu Gminy w Broku w terminie do dnia 15.02.2016 r. celem złożenia wniosku o dofinansowanie.
REKLAMA


Dofinansowaniem w formie dotacji do 75% kosztów kwalifikowanych związanych z zakupem kotła oraz czujnika tlenku węgla - czadu (nie więcej niż 5.000 zł dla jednego beneficjenta) mogą być objęte przedsięwzięcia polegające na modernizacji indywidualnych źródeł ciepła tj. wymianie kotłowni lub palenisk węglowych na gazowe, olejowe lub opalane biomasą, zastąpienie pieców gazowych, olejowych lub opalanych biomasą na źródło o wyższej niż dotychczas sprawności wytwarzania ciepła (z wyłączeniem montażu pieca na węgiel lub eko-groszek).

Wszelkich informacji dotyczących programu udziela D. Stefańczyk - pracownik Referatu Planowania Przestrzennego, pokój nr 12 w godz. 8:00 - 16:00, tel. 29 74 57 587.

Uwaga! Program nie dotyczy modernizacji źródeł ciepła w nieruchomościach wykorzystywanych sezonowo np. domków letniskowych. W miejscu realizowanego zadania nie może być prowadzona, jak również zarejestrowana działalność gospodarcza.

Pobierz plik: wniosek_modernizacja_kotłowni.doc


źródło zdj.http://www.freeimages.com/photo/landshut-chimneys-1512718

Zobacz również

Mieszkańcy Broku powitali Nowy Rok przed Ratuszem Miejskim (zdjęcia)

5 stycznia 2016, UG Andrzejewo, red. Anna Augustyniak

Mroźna zima towarzyszyła powitaniu Nowego Roku 2016 przed Ratuszem Miejskim w Broku.

Budżet Gminy Brok na 2016 r. przyjęty jednogłośnie (zdjęcia)

5 stycznia 2016, UG Brok, red. Anna Augustyniak

29 grudnia odbyła się ostatnia w 2015 r. sesja Rady Gminy w Broku. Tematem przewodnim sesji było przyjęcie budżetu Gminy Brok na 2016 r. oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy na lata 2016-2021.

XXII wigilijne spotkanie opłatkowe dla seniorów z gminy Brok (zdjęcia)

22 grudnia 2015, Marta Puścian

Już po raz dwudziesty drugi burmistrz Marek Młyński spotkał się z seniorami z terenu gminy Brok przy wigilijnym stole. Spotkanie po raz drugi zostało zorganizowane w Ratuszu Miejskim.

Komentarze

Dodano: 16 stycznia 2016 00:00, rafal (kotlownia)

Może w Ostrowi też będzie można złożyć wniosek o modernizację Kotłowni ;)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]