Budżet Gminy Brok na 2016 r. przyjęty jednogłośnie (zdjęcia)

Dodano: 5 stycznia 2016 08:14, Autor: UG Brok, red. Anna Augustyniak

29 grudnia odbyła się ostatnia w 2015 r. sesja Rady Gminy w Broku. Tematem przewodnim sesji było przyjęcie budżetu Gminy Brok na 2016 r. oraz Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy na lata 2016-2021.
Głównym zadaniem inwestycyjnym na 2016 r. jest przebudowa ul. Pułtuska-Narutowicza oraz ukończenie prac związanych z opracowaniem Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla Miasta Brok. Ogółem dochody budżetu na 2016 r. planowane są w łącznej kwocie 9.430.591 zł, natomiast wydatki na kwotę 8.774.699 zł, z czego wydatki majątkowe w kwocie 800.000 zł.

Radni podjęli także uchwały w sprawie zatwierdzenia, po przeprowadzonych wcześniej konsultacjach, zaktualizowanego Planu Odnowy Miejscowości Brok, oraz w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Gminy i stałych Komisji Rady Gminy na 2016 r.
REKLAMA


Po zakończeniu części formalnej obrad przyszedł czas na życzenia świąteczne i noworoczne. Po wspólnej modlitwie z ks. Prałatem Jarosławem Hrynaszkiewiczem wszyscy Radni, Sołtysi, Kierownicy Jednostek Organizacyjnych Gminy, Kierownicy i Pracownicy Urzędu Gminy oraz obecni Mieszkańcy Miasta i Gminy Brok podzielili się opłatkiem.


Zobacz również

Radni gminni przyjęli przyszłoroczny budżet (zdjęcia)

18 grudnia 2015, Agnieszka Pleńska

Radni gminy Ostrów Mazowiecka jednogłośnie przyjęli budżet na 2016 rok.

Uchwalili budżet i podzielili się opłatkiem (zdjęcia)

17 grudnia 2015, Agnieszka Pleńska

Podczas dzisiejszych obrad radni powiatu ostrowskiego uchwalili budżet na 2016 rok. Zaraz po sesji odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne.

Budżet przyjęty jednogłośnie (zdjęcia)

17 grudnia 2015, Agnieszka Pleńska

Po żarliwych dyskusjach radni postanowili udzielić burmistrzowi Jerzemu Bauerowi kredytu zaufania i poparli budżet na 2016 rok.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]