Żółto-zieloni znowu górą!

Dodano: 16 lutego 2016 07:55, Autor: Tomasz Krupa

W ostatnim sparingu KS Ostrovia pewnie pokonała Marcovię Marki 3-0.
Zawodnicy trenera Pawła Kowalczyka w kolejnym spotkaniu kontrolnym rywalizowali z Marcovią Marki. Nasz zespół po 90 minutach gry odniósł zasłużone zwycięstwo 3-0 (1-0).

Prowadzenie żółto-zielonym zapewnił w pierwszej połowie Piotr Strzeżysz. W drugiej partii gry wynik podwyższył Łukasz Choroszewski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Dla w/w zawodnik był to powrót do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. Sytuacja naszego zespołu z dnia na dzień zaczyna się klarować, zarówno od strony transferowej jaki i piłkarskiej.

Miejmy nadzieje, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy będzie skutkową bardzo dobrą runda jesienną w IV lidze mazowieckiej (grupa północ).

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Marcovia Marki 3-0 (1-0)
Strzeżysz, Choroszewski x2
Ostrovia: Łyziński - Zapatka, Małkiński, Kobrzeb, Skorupka, Dzwonkowski, Strzeżysz, Bednarczyk, Wilczewski, Zacheja, Kubat oraz Choroszewski, Dawidzki, Latański, Wasil, Milecki

Ostrovia Ostrów Mazowiecka wysoko pokonała KS CK Troszyn w kolejnym sparingu.