Trzy punkty zostają w domu (zdjęcia, wideo)

Dodano: 25 września 2016 09:28, Autor: Tomasz Krupa

Po dwóch porażkach przyszedł czas na zwycięstwo.
W sobotnie przedpołudnie piłkarze pod wodzą trenera Pawła Kowalczyka podejmowali na własnym boisku drużynę KS-u Łomianki. Mecz idealnie rozpoczął się dla "Kaesiaków", którzy już po siedmiu minutach gry objęli prowadzenie za sprawą Adama Dobosza.

Dobosz wykorzystał rzut wolny z przed pola karnego i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Warto zaznaczyć, że bramka strzelona przeciwko drużynie z Łomianek była pierwszą oficjalną bramką Adama strzeloną w ostrowskich barwach.

Po utracie gola drużyna gości ruszyła do ataków naszej bramki, jednak dobrze spisująca się defensywa żółto-zielonych nie pozwoliła graczom z podwarszawskiej miejscowości na zbyt wiele.

Piłkarze Ostrovi w 47 minucie meczu podwyższyli wynik spotkania na 2-0. Autorem bramki został niezawodny Dominik Dzwonkowski. Gościom we wczorajszym spotkaniu tylko raz udało się pokonać naszego golkipera.

W 63 minucie kontaktową bramkę dla drużyny z Łomianek zdobył Mateusz Sołtys. Jak się później okazało bramka Sołtysa była jedynie bramką honorową.

Ostatecznie żółto-zieloni wygrali 2-1 i przerwali czarną serię spotkań. Oby passa zwycięstw rozpoczęła się na dobre.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - KS Łomianki 2-1