Kolejna porażka

Dodano: 2 kwietnia 2017 20:41, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni doznali kolejnej porażki w lidze.
Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka we wczorajszym spotkaniu podejmowali na własnym boisku drużynę Ożarowianki Ożarów Mazowiecki. Faworytem sobotniego meczu była drużyna gości.

Mecz fatalnie rozpoczął się dla ostrowskich piłkarzy, którzy już po niespełna 15 minutach przegrywali 0-1. Bramkę otwierającą wynik spotkania zrzutu karnego zdobył Michał Ignaciuk. Ostrowianie po stracie gola ruszyli do ataku bramki gości, jednak dobrze spisująca się defensywa Ożarowianki na zbyt wiele nie pozwoliła naszym graczom. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części spotkania lepiej zaprezentowali się gracze trenera Piotra Michalskiego, którzy udokumentowali swoją przewagę kolejnym trafieniem. Tym razem golkipera Ostrovi pokonał Paweł Jabłoński, dla którego było to już ósme trafienie w obecnym sezonie.

Wydaje się, że ostrowska drużyna nie ma już szans na pozostanie w IV lidze mazowieckiej (grupa północ), jednak jak twierdzą sami piłkarze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i obiecują, że w każdym następnym spotkaniu będą walczyć do ostatnich minut.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 (0-1)
M. Ignaciuk 15' (rzut karny), P. Jabłoński 55'
Ostrovia: Poluliakhov - Sulkowski, Małkiński, Zaremba, Sz. Wątróbski - R. Wilczewski (79. Decyk), Kortykowski, Zacheja, D. Wilczewski - Dobosz, Dzwonkowski

Już dzisiaj rozpoczyna się runda wiosenna sezonu 2016/2017 mazowieckiej III ligi kobiet. Ostrowskie piłkarki zagrają pierwszy mecz jutro w Ostrowi.