Ostrovia zapłonęła w Krasnem

Dodano: 20 sierpnia 2017 08:29, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni znowu bez zwycięstwa.
Piłkarze trenera Pawła Kowalczyka w dniu wczorajszym rywalizowali o kolejne punkty w lidze okręgowej okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego.

W drugiej kolejce LO naszym piłkarzom przyszło się zmierzyć na wyjeździe z drużyną Iskry Krasne.

Nasz przeciwnik w pierwszej kolejce ligi okręgowej pewnie pokonał 3-0 drużynę Mazowsza Jednorożec, więc do starcia z "Kaesiakami" przystępował w bardzo dobrych humorach.

My natomiast po wysokiej porażce na inaugurację własnym boisku (przyp. red. 0-5 z KS CK Troszyn), nastawieni byliśmy na zdobycie jakichkolwiek punktów na terenie przeciwnika.

Niestety po 90 minutach gry okazało się, że drużyna Iskry Krasne pewnie pokonała piłkarzy z Ostrowi Mazowieckiej 2-0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Daniel Malinowski i Rafał Chojnowski.

Dzięki tej wygranej drużyna Iskry umocowała się w czubie tabeli, a my nadal okupujemy ostatnią pozycję w lidze.

Gra naszych zawodników nie wyglądała źle. Brakowało nam skuteczności, czasami szczęścia pod bramką rywali. Warto zaznaczyć, że w przerwie między sezonami w ostrowskiej drużynie doszło do swego rodzaju rewolucji kadrowej.

Z drużyny odeszli praktycznie wszyscy doświadczeni zawodnicy, nasza młodzież musi rozegrać kilka spotkań by móc rywalizować z rywalami jak równy z równym.

Miejmy nadzieje, że metamorfoza żółto-zielonych nastąpi bardzo szybko, bo nie możemy sobie pozwolić na zbyt wielką stratę punktową tuż na początku sezonu.

Iskra Krasne - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0