Przy okazji akcji "Kobieta za kierownicą łagodzi obyczaje" przypominano paniom, aby w trosce o własne bezpieczeństwo używały elementów odblaskowych, zwłaszcza gdy poruszają się pieszo jezdnią poza obszarem zabudowanym, na której nie ma chodnika.



Dodano: 15 marca 2018 08:26, Autor: KPP Ostrów Maz., red. MK



12 marca w ostrowskim Sanepidzie przeprowadzono zbiórkę krwi w ramach akcji "spoKREWnieni służbą".
Jeden z naszych czytelników przesłał do nas pytanie o dwie drogi: ulicę Prusa i drogę na Małkinię.
Konkurs na nazwę dla nowo wybudowanego obiektu wielofunkcyjnego przy ul. Trębickiego, został zakończony.
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.