Trzecie zwycięstwo!

Dodano: 10 kwietnia 2018 17:31, Autor: Tomasz Krupa

Ostrovia po raz trzeci z kompletem punktów.
Piłkarze trenera Pawła Kowalczyka w zeszłą sobotę podejmowali na własnym boisku drużynę Mazowsza Jednorożec.

Na pierwszą bramkę zgromadzeni kibice nie musieli zbyt długo czekać, już w 13 minucie wynik spotkania otworzył Piotr Zacheja. Nie minęło dziesięć minut, a już było 2-0.

Tym razem na listę strzelców wpisał się jeden z braci Wilczyńskich, Robert. Tuż przed końcem pierwszej polowy katem gości został Ernest Augustyniak.

Goście w pierwszych 45 minutach nie potrafili odpowiedzieć żółto-zielonym.

Co tak świetnie wyglądało w pierwszej partii meczu, już w drugiej tak ciekawie nie wyglądało. Zaraz po wznowieniu gry kontaktową bramkę zdobywają piłkarze Mazowsza za sprawą Daniela Skały.

Na nasze szczęście szybko obudziliśmy się i w 69 minucie na 4-1 podwyższa Damian Kopacz. Piłkarze z Jednorożca zmniejszyli rozmiar porażki dopiero na dwie minuty przed końcem spotkania. Bramkę na 4-2 zdobył Bartosz Wilga.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazowsze Jednorożec 4-2 (3-0)
P. Zacheja 13', R. Wilczewski 23', E. Augustyniak 43', D. Kopacz 69' - D. Skała 55', B. Wilga 88'
Ostrovia: Romanik - Bednarczyk, K. Małkiński (55' Wasil), Korzeb (81' K. Wątróbski), Lipski (80' Kołota), J. Małkiński (65' Krakowiak), Sz. Wątróbski, R. Wilczewski, D. Wilczewski, Augustyniak (52' Kopacz), Zacheja (75' Rogalski)

W XIX kolejce LO Ostrovia zmierzy się z Mazowszem Jednorożec.