Burmistrz w 2017 roku zarobił mniej

Dodano: 10 lipca 2018 07:55, Autor: MK

Z oświadczenia majątkowego za 2017 rok wynika, że burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Jerzy Bauer zarobił ponad 19 tysięcy mniej niż w roku 2016.
Dochód burmistrza ze stosunku pracy wynosił 151 780,20 zł, a dochód z innych źródeł 273,03 zł. Środki pieniężne zgromadzone jako współwłasność małżeńska to 30 000 złotych. Burmistrz posiada jedno auto: Volkswagena Passata z 2008 roku, który jest wart 24 tysiące złotych.
REKLAMA


Oświadczenie majątkowe składane przez przedstawicieli władz jednostek samorządu terytorialnego powinno zawierać takie informację jak prawa majątkowe wynikające ze wspólności łącznej podlegającej odrębnym przepisom, zgromadzone środki pieniężne i papiery wartościowe, posiadane nieruchomości, udziały i akcje w spółkach handlowych, nabycie mienia od Skarbu Państwa lub innej państwowej osoby prawnej, jednostek samorządu terytorialnego, ich związków lub od komunalnej osoby prawnej mienia podlegającego zbyciu w drodze przetargu.

Przedstawiciele władz mają też obowiązek umieszczenia w oświadczeniu informacji na temat prowadzonej działalności gospodarczej za wyjątkiem działalności wytwórczej w rolnictwie w zakresie produkcji roślinnej w formie i zakresie gospodarstwa rodzinnego, pełnienie funkcji członka zarządu, rady nadzorczej lub komisji rewizyjnej w spółkach handlowych, dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej lub zajęć, składniki mienia ruchomego o wartości powyżej 10 000 złotych, zobowiązania pieniężne o wartości powyżej 10 000 złotych, adres zamieszkania oraz miejsce położenia nieruchomości.

Oświadczenie majątkowe burmistrza znajdziesz poniżej.

Pobierz plik: Bauer_Jerzy_2017.pdf

Zobacz również

Zakończyła się budowa ulicy Morcinka i Zachodniej (zdjęcia)

9 lipca 2018, UM Ostrów Maz., red. MK

Kolejni mieszkańcy Ostrowi mogą się cieszyć nowymi nawierzchniami ulic.

Minister Andrzej Adamczyk na terenie budowy S8

9 lipca 2018, UM Ostrów Maz., red. MK

4 lipca Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk odwiedził teren budowy drogi ekspresowej S8 w rejonie Ostrowi Mazowieckiej.

Stachursky gwiazdą Dni Broku i Puszczy Białej (zdjęcia, wideo)

8 lipca 2018, Redakcja

W sobotni wieczór na scenie nad Bugiem wystąpił Jacek Stachursky z zespołem.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]