Ważne zwycięstwo!

Dodano: 9 września 2018 18:49, Autor: Tomasz Krupa

Żółto-zieloni wygrywają w Strzegowie.
Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli piłkarze trenera Pawła Kowalczyka w ostatniej kolejce ligowej. Żółto-zieloni na wyjeździe pokonali GKS Strzegowo 4-1.

Spotkanie od pierwszego gwizdka sędziego przebiegało pod dyktando zawodników z Ostrowi Mazowieckiej. W tej partii gry ostrowianie zdobyli dwie bramki. Autorem goli był Patryk Gromek.

Drugą połowę rozpoczęliśmy od bramko zdobytej przez Piotrka Zacheję. Kilka minut później bramkę kontaktową zdobywają gospodarze, ale ten stan rzeczy utrzymał się zaledwie kilka minut. Na 4-1 podwyższa niezawodny w tym meczu Patryk Gromek, który trafieniem w 63 minut skompletował klasycznego hattricka.

Dzięki temu zwycięstwo ostrowska drużyna wskoczyła na podium rozgrywek (przyp. red. III miejsce).

GKS Strzegowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-4 (0-2)