Dwie porażki...

Dodano: 7 października 2018 07:59, Autor: Tomasz Krupa

Słaby tydzień żółto-zielonych
Pierwszy tydzień października ostrowscy piłkarze nie będą wspominać zbyt miło.
Najpierw w środę doznali porażki w U rundzie Okręgowego Pucharu Polski przeciwko drużynie Korony Ostrołęka 2-0, a kilka dni później musieliśmy uznac wyższość beniaminka rozgrywek z Glinojecka.

W spotkaniu przeciwko drużynie z Ostrołęki nasz zespół jak i goście wystąpili w zmienionych składach, w obu ekipach postawiono na kilku zmieników, którzy w lidze grali rzadziej.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, a w drugiej partii gry lepsi niestety okazali się goście z Ostrołęki, którzy to za sprawą Dzwonkowskiego i Maciocha strzelili dwie bramki, które dały drużynie z Kurpii awans do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Ostrołęka 0-2
Dzwonkowski, Macioch

Natomiast wczoraj podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wybrali się na ligowe spotkanie do Glinojecka, gdzie mieli rywalizować z miejscowym Kryształem.

Niestety po 90 minutach gry o jedną bramkę lepsi okazali się gospodarze i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3-2 dla beniaminka ligi.

Kryształ Glinojeck - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-2

Zdecydowane zwycięstwo! (zdjęcia, wideo)