Święty Mikołaj odwiedził Ostrów (zdjęcia, wideo)

Dodano: 17 grudnia 2018 09:00, Autor: Miłosz Magrzyk

Na dzieci czekało dwa i pół tysiąca paczek.
W niedzielę, szesnastego grudnia, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Trębickiego 10, odbyło się spotkanie ze świętym Mikołajem. Wydarzenie zorganizowane zostało już po raz dwudziesty ósmy, a z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

REKLAMAWszystkie dzieci do trzynastego roku życia, które przybyły tego dnia na spotkanie ze świętym Mikołajem, dostały bilety uprawniające do otrzymania podarunków.

Impreza obfitowała w różnego rodzaju wydarzenia, m.in. występ chóru Primavolta. Seniorzy zaśpiewali kolędy, wprowadzając uczestników zabawy w świąteczny klimat. Później dzieci mogły bawić się, biorąc udział w zorganizowanych dla nich animacjach. Były to różnego rodzaju konkursy, które prowadzili pomocnicy Mikołaja. Animacje były świetnym wypełnieniem czasu, który niesamowicie dłużył się dzieciom, czekającym w kolejce po prezenty. Kolejka po prezenty była bardzo długa, ale święty Mikołaj przewidział to, ponieważ miał ich dość sporo. Na dzieci czekało dwa i pół tysiąca paczek.

Następnie wszyscy mogli podziwiać występ iluzjonisty Łukasza Granta, który oczarował publiczność. Na stanowiska asystentów zaangażował osoby z widowni, zarówno tej młodszej, jak i starszej.

Dzieci ustawiały się w kolejce nie tylko po prezenty, ale również po pamiątkowe zdjęcie ze świętym Mikołajem. Następnie wszyscy przybyli mogli wspólnie kolędować i cieszyć się z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Honorowy patronat nad całą imprezą objął Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka Jerzy Bauer.

Organizatorami wydarzenia byli: Miejski Dom Kultury, Urząd Miasta Ostrów Mazowiecka i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Mecenasi, sponsorzy i patroni to: Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, Muzeum Dom Rodziny Pileckich, Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej, Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej, Zakład Energetyki Cieplnej w Ostrowi Mazowieckiej, Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej, Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, Rolstal Pawłowski Janusz Pawłowski, ZKM-ASIS Sp. z o.o., Canexpol Sp z o.o., KEFAL Kempisty Spółka Jawna, Zakład Obsługi Budownictwa WIBET s. c. S. Wilanowski, E. Wilanowski, Prefabet Ostrów Mazowiecka Sp. z o.o., Dom z Sercem, Skład Materiałów Budowlanych EMIRA s.c, Usługi Budowlane Sławomir Świątkowski, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów "Niedzielski", "Drogbud" Zakład Robót Budowlano-Drogowych Andrzej Pecura, Andrzej Klepacki Rem-Bud, Zakład Robót Budowlano-Drogowych Tomasz Dawidowski, Kancelaria Notarialna Aldona Rzodkiewicz- Książek, Kwiaciarnia Azalia, Kwiaciarnia Jarosław Kuczyński, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Barbara, TV Ostrów, Ostrowski Portal Internetowy, OstrowMaz24.pl i Tygodnik Ostrołęcki - wydanie ostrowskie.

W tym samym czasie, w którym dzieci otrzymywały bożonarodzeniowe prezenty, odbywał się Jarmark Świąteczny, gdzie rodzice dzieci mogli nabyć produkty i ozdoby świąteczne.

Zobacz również

Dzieci tworzyły ozdoby świąteczne (zdjęcia)

15 grudnia 2018, Miłosz Magrzyk

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się warsztaty plastyczne.

Mikołaj odwiedził podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci (zdjęcia)

14 grudnia 2018, Karolina Zając

Już po raz 15 odbyła się Akcja Bożonarodzeniowa "Podaj Pomocną Dłoń".

Szlachetna paczka od uczniów Ekonomika (zdjęcia)

14 grudnia 2018, Ekonomik

Społeczność ZS nr 2 wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]