Oświadczenie majątkowe starosty

Dodano: 19 lipca 2019 08:49, Autor: MK

Pojawiło się już oświadczenie majątkowe ostrowskiego starosty Zbigniewa Chrupka za rok 2018.
Jak wynika z oświadczenia majątkowego starosty Zbigniewa Chrupka, uzyskał on dochód ze stosunku pracy w wysokości 149 234,67 zł, 5 744,63 zł jako biegły sądowy, 19 833,01 zł z tytułu najmu oraz 350 000 zł z tytułu sprzedaży nieruchomości.

Środki pieniężne zgromadzone jako wspólnota majątkowa to 218 000 złotych, 10 000 euro oraz 7 000 funtów. Starosta posiada dwa auta: Lexusa z 2002 roku oraz Volvo z 2001 roku.
REKLAMA


Oświadczenie majątkowe składane przez przedstawicieli władz jednostek samorządu terytorialnego powinno zawierać takie informację jak prawa majątkowe wynikające ze wspólności łącznej podlegającej odrębnym przepisom, zgromadzone środki pieniężne i papiery wartościowe, posiadane nieruchomości, udziały i akcje w spółkach handlowych, nabycie mienia od Skarbu Państwa lub innej państwowej osoby prawnej, jednostek samorządu terytorialnego, ich związków lub od komunalnej osoby prawnej mienia podlegającego zbyciu w drodze przetargu.

Przedstawiciele władz mają też obowiązek umieszczenia w oświadczeniu informacji na temat prowadzonej działalności gospodarczej za wyjątkiem działalności wytwórczej w rolnictwie w zakresie produkcji roślinnej w formie i zakresie gospodarstwa rodzinnego, pełnienie funkcji członka zarządu, rady nadzorczej lub komisji rewizyjnej w spółkach handlowych, dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej lub zajęć, składniki mienia ruchomego o wartości powyżej 10 000 złotych, zobowiązania pieniężne o wartości powyżej 10 000 złotych, adres zamieszkania oraz miejsce położenia nieruchomości.

Oświadczenie majątkowe starosty znajdziesz poniżej.

Pobierz plik: ChrupekZ_Starosta_za2018.pdf


Źródło zdj. Starostwo Powiatowe

Zobacz również

Oświadczenie majątkowe wójta Waldemara Brzostka

18 lipca 2019, MK

W 2018 roku wójt gminy Ostrów Mazowiecka zarobił prawie 26 tysięcy złotych więcej.

Potrącenie rowerzysty w Grądach. Policja szuka świadków (zdjęcia)

18 lipca 2019, KPP Ostrów Maz., red. MK

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjant po służbie zatrzymał pijanego traktorzystę

18 lipca 2019, KPP Ostrów Maz., red. MK

Policjant z ostrowskiej komendy pokazał, że nawet w czasie wolnym od służby czuwa nad bezpieczeństwem innych i reaguje na łamanie prawa.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Street food Zapiekanki / Król lody tradycyjne

ul. 3 Maja 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

Lody tradycyjne. Smak, który pokochasz!

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]