Dotkliwa porażka MKS-u

Dodano: 11 września 2019 08:56, Autor: Miłosz Magrzyk

Na początku drużyny zaciekle ze sobą rywalizowały, jednak później zawodnicy z Małkini wyraźnie odpuścili.
2:8 - takim wynikiem zakończył się mecz dla drużyny MKS Małkinia, która grała z zespołem Zryw Sobolew.

Dla zespołu z Małkini bramki strzelali Dmochowski i Maliszewski. Dla drużyny Zryw Sobolew 3 bramki strzelił Górski, a dwie Ragus. W meczu dla Zrywu strzelali jeszcze Wiśnioch, Król i Michalec.

W pierwszej połowie drużyny nie odstępowały siebie na krok i doprowadziły do remisu 2:2, jednak druga część spotkania okazała się o wiele gorsza dla zawodników z Małkini. Musieli przyjąć od rywali aż 6 goli.

Obecnie pierwsze miejsce w tabeli 5 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Siedlce zajmuje drużyna Hutnik Huta Czechy. MKS jest na miejscu dziewiątym.

Mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej, matka trojga dzieci, walczy z rakiem piersi, który dał przerzuty do innych narządów.

Ostrovia pokonała Iskrę (zdjęcia, wideo)

10 września 2019, Miłosz Magrzyk

Dzisiaj podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zmierzą się z Koroną.

Zespół z Wąsewa wygrał z Orłem

9 września 2019, Miłosz Magrzyk

Na pierwszego gola w meczu kibice nie musieli długo czekać. Paweł Murawski zdobył go w 16 minucie spotkania.